Skocz do zawartości

Jak usunąć ślad dotknięcia w aplikacji AirDroid?

Rekomendowane odpowiedzi

telefon huawei Y5 2018, zaszła dziwna sytuacja, chciałem pobrać airdroid, pobrałem itd. ale po chwili korzystania odinstalowałem, i została ta kropka w miejscach dotknięcia, grzebałem w ustawieniach, pobrałem na nowo airdroit, wyłączyłem niby w ustawieniach (airdroida) kropkę, ale nadal była, a nie wiem jak zagadać do google :/ wysłałem im opinię o błędzie i czekam na odpowiedź, ale sądzę że ktoś tu mi prędzej odpowie :) 

Screenshot_20180914-185458.png

Na zdjęciu rzekoma kropka znajduje się na czarnym polu w lewej górnej stronie ekranu

Edytowane przez ja_to_ja2
Dodanie zdięcia
5 minut temu, ja_to_ja2 napisał:

Nie jestem idiotą, pierwsze co mi przyszło do głowy to zresetować telefon, więc to zrobiłem, jak widać - bez efektów :ok:

zapomniałem dodać, że ta kropka nie jest statyczna, tylko pojawia się tam, gdzie dotknę palcem 

Opcje programistyczne i wyłącz opcję ""Pokaż dotknięcie" jest w sekcji "Wprowadzanie"
Bo ta kropka wygląda identycznie i działa jak ta z opcji programistycznych

Mój zestaw

Procesor: AMD Ryzen 5 3600                                                             System: Win10 Home

Grafika: NVIDIA GeForce RTX 2080 DUKE OC 8GB MSI                 Dysk HDD: Samsung 1TB 7200RPM + SSD 256GB NVME + 700GB SATA

Mysz: Lenovo Y Gaming Precision 8200 dpi                                    Klawiatura: Genesis Thor 200 Mechaniczna RGB 

RAM: 32GB Viper Patriot 4x8GB 3200MHz                                      Monitor: Samsung 27" 144Hz WQHD Zakrzywiony

Normalnie powinna zniknąć, teraz przynajmniej z opisu wiadomo że nie jest w jednym miejscu  i to głownie problem z rysowaniem obrazu albo z przestawionymi opcjami programisty.  Najlepiej wszystkie opcje masz tam załączone wyłącz zwłaszcza jeśli w jakikolwiek sposób łącza sie z grafiką. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

• Aive zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Jak usunąć ślad dotknięcia w aplikacji AirDroid?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...