Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kupiłem nowy komputer i nie mogę wgrać windowsa


K4I34N0S

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Specyfikacja komputera na zdjęciach 

Otóż kupiłem komputer i dostarczyli go  dzis i próbowałem  zainstalowac windowsa ale wyskakuje tylko bios i gdy wlaczam bootowanie to nie dziala ani z dvd ani pendrive

Prosiłbym o pomoc w tej sprawie 

Screenshot_2018-09-11-22-24-18.png

Screenshot_2018-09-11-22-24-08.png

  • Aive zmienił(a) tytuł na Kupiłem nowy komputer i nie mogę wgrać windowsa
Opublikowano
7 minut temu, K4I34N0S napisał:

Mam napęd pożyczony od kolegi niby wszystko działa. Z tym portem nie do konca rozumie 

No masz więcej niż jeden port USB w komputerze na pewno, w który wpinasz pendrive'a z systemem? Dobrze utworzyłeś bootowalny pendrive?

EXPmIpC.gif

Opublikowano
8 minutes ago, Fvse said:

Posiadasz obraz wypalony na pendrive czy płycie?

Posiadam obraz na pendrive i płycie

8 minutes ago, Lord Makin said:

No masz więcej niż jeden port USB w komputerze na pewno, w który wpinasz pendrive'a z systemem? Dobrze utworzyłeś bootowalny pendrive?

Em wpinałem w przednie porty oraz tylne , no wydaje mi sie ze dobrze bootowalny , poniewaz robiłem tak jak na filmiku

Opublikowano
Przed chwilą, K4I34N0S napisał:

Posiadam obraz na pendrive i płycie

Wypaliłeś go czy przerzuciłeś po prostu na pendrive/płytę?

Spróbuj wejść do bootmenu(F12 prawdopodobnie) z podłączonym do komputera pendrive i zrób zdjęcie.

Opublikowano

Czyli po prostu przerzuciłeś obraz windowsa? Czy nagrałeś obraz tym programem jak inny plik .iso? Bo tak to nie zadziała niestety.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

 

26 minutes ago, Lord Makin said:

Czyli po prostu przerzuciłeś obraz windowsa? Czy nagrałeś obraz tym programem jak inny plik .iso? Bo tak to nie zadziała niestety.

 

Nagralem obraz jako plik iso tym programem ultraiso i na jednym komputerze działa a na nowym nie 

Opublikowano
34 minutes ago, Fvse said:

W które gniazdo wkładasz pendrive?
Tylnie czy przednie?

Probowalem w przednim i tylnym , mam 8 portów usb 4 z tylu 3.1 i 2 porty 2.0 i 2 przednie 

Opublikowano

Nagraj rufusem, jako GPT z formatem pena na fat 32 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...