Skocz do zawartości

Zostanę Technikiem/Programistą


MrMops

Rekomendowane odpowiedzi

Zostanę: Technikiem

Oferuję: 100% zaufanie, informowanie na bieżąco co się dzieje w danej chwili z pluginem, przed zapłatą jest możliwość pokazu pluginu przy użyciu udostępniania ekranu na skype.

Oczekuję: Jeżeli masz zamiar rezygnować z moich usług, napisz mi to.. Już kilka razy po tym, jak napisałem plugin osoba nie utrzymywała ze mną więcej kontaktu.

O mnie: Urodziłem się 2 listopada 2001 roku. Interesowałem się wieloma dziedzinami w swojej "karierze".. Tworzenie grafik 2d, modelowanie (3d), animowanie (2d i 3d), ogólnie mówiąc.. Interesowałem się rzeczami ciekawymi jak na mój wiek, bo przygodę z informatyką zacząłem już 8/9 lat temu. Za programowanie wziąłem się nie tak dawno, bo ok. 1/2 lata temu. Zacząłem wtedy naukę javy (Specjalnie pod bukkita) pisałem jakieś tam swoje pluginy, jeden z nich nawet opublikowałem, był to plugin Sprawdzam (po tym czasie dochodzę do wniosku, że plugin ten jest słabo napisany, ale jak mówię.. Zaczynałem) i w obecnej chwili ma ok. 1000 pobrań.

Jeżeli chodzi o inne projekty, to teraz właśnie skończyłem pisać plugin polegający na tworzeniu grup sojuszy i sztuczne nawodnienie steve'a, poświęciłem trochę czasu na ten plugin (bo tworzenie scoreboardów bywa kłopotliwe). Pluginy piszę na zamówienie tylko po to, by uzbierać na swój nowy, wymarzony komputer.. Lepsze robienie coś w tym celu, niż użalanie się, że nie mam stałego zarobku, a rodzice nie chcą mi zafundować takiego sprzętu.

Kontakt:  MopSiK#0818

 

Jeszcze jedno.. Cenę pluginu zawsze ustalamy na początku współpracy. Chcę uniknąć takich sytuacji, jaka przytrafiła mi się jakiś czas temu, gdzie mieliśmy się dogadać jak skończę pisać plugin i okazało się, że za śmieszną kwotę musiałem sprzedać swój plugin. (Nie doszło to do skutku, zakończyłem już z nim współpracę). A co do metod płatności, to się jakoś dogadamy, jednak wolałbym przelewem, bo na koncie są pieniądze, które zbieram na nowego kompa. (Już mam wymarzoną maszynkę :D).
 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Zostanę Technikiem/Programistą   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...