Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam wersji Essentials na serwer oparty na silniku 1.11.2


Vansezz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, szukam pluginu essentials na wersje 1.11.2, żeby jak damy prefix rangi w essentialschat się wyświetlał, nie jak w essentialsX..

  • Marosking zmienił(a) tytuł na Szukam wersji Essentials na serwer oparty na silniku 1.11.2
Opublikowano

W pliku konfiguracyjnym uprawnienia robisz tak:

<nazwa rangi>:
  default: true
  permissions:
  - dsa
  - das

Następnie w pliku konfiguracyjnym Essentials, w zakładce EssentialsChat edytujesz to w taki sposób:

#format: '<{DISPLAYNAME}> {MESSAGE}'
#format: '&7[{GROUP}]&r {DISPLAYNAME}&7:&r {MESSAGE}'
 
group-formats:
#  Default: '{WORLDNAME} {DISPLAYNAME}&7:&r {MESSAGE}'
  <nazwa rangu taka sama jak w pliku permissions (duze i male liczby tez maja znaczenie): '&8[&7Gracz&8]&7 {DISPLAYNAME}&8:&7 {MESSAGE}'

I uruchamiasz serwer ponownie i używasz komendy, aby nadać rangę graczu i powinno wszystko działać poprawnie. ;)

Opublikowano
3 godziny temu, Marosking napisał:

W pliku konfiguracyjnym uprawnienia robisz tak:


<nazwa rangi>:
  default: true
  permissions:
  - dsa
  - das

Następnie w pliku konfiguracyjnym Essentials, w zakładce EssentialsChat edytujesz to w taki sposób:


#format: '<{DISPLAYNAME}> {MESSAGE}'
#format: '&7[{GROUP}]&r {DISPLAYNAME}&7:&r {MESSAGE}'
 
group-formats:
#  Default: '{WORLDNAME} {DISPLAYNAME}&7:&r {MESSAGE}'
  <nazwa rangu taka sama jak w pliku permissions (duze i male liczby tez maja znaczenie): '&8[&7Gracz&8]&7 {DISPLAYNAME}&8:&7 {MESSAGE}'

I uruchamiasz serwer ponownie i używasz komendy, aby nadać rangę graczu i powinno wszystko działać poprawnie. ;)

Nadal nic..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...