Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Słuchawki bezprzewodowe do 300zł


Xplorerpl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam słuchawek bezprzewodowych z mikrofonem do użytku domowego i moblinego (laptop, smartfon).
Zależy mi na dobrej jakości dźwięku, da się to osiągnąć bez zewnętrznej karty dźwiękowej? 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Bezprzewodowe to i tak karta nic nie da xD obczaj te Bluedio T6 https://www.x-kom.pl/p/447939-sluchawki-bezprzewodowe-bluedio-t6-anc-czarne.html nowe z ANC :) tylko duże pady :/ chodzić na ulicy to nie bardzo xD lub te Bluedio F2 https://www.x-kom.pl/p/402124-sluchawki-bezprzewodowe-bluedio-f2-czarne.html super wyglądają i świetnie grają :) 

Polecane słuchawki!
Superlux HD681
Superlux HD669 - Mam polecam!
HyperX Cloud I i Alpha i Stringer
 

Opublikowano

Trochę poczytałem o tych pierwszych, które poleciłeś i z tym ANC to tak nie do końca.
Ludzie się skarżą, że w zasadzie to ten feature nie działa. 

Opublikowano

Ja też bym postawił na Bluedio ale po środku bo na T4S https://www.al.to/p/406274-sluchawki-bezprzewodowe-bluedio-t4s-turbine-czarne.html też mają ANC ale słyszałem same pozytywne opinie po których sam miałem okazję potestować i spisywały się naprawdę fajnie. Do tego bardzo wygodne i na długo starcza jedno ładowanie.

Opublikowano
17 godzin temu, Xplorerpl napisał:

Trochę poczytałem o tych pierwszych, które poleciłeś i z tym ANC to tak nie do końca.
Ludzie się skarżą, że w zasadzie to ten feature nie działa. 

ANC to taki feature same słuchowy są świetne ;) 

Polecane słuchawki!
Superlux HD681
Superlux HD669 - Mam polecam!
HyperX Cloud I i Alpha i Stringer
 

Opublikowano

Ciężki wybór. Chyba zrobię tak, że najpierw namierzę gdzieś w większym sklepie typu Saturn, przymierzę i dopiero zamówię przez internet.
Też jeśli chodzi o wygląd, bo wspominałeś coś wcześniej @Krzysztofnowak, to raczej nie problem. Za tą cenę nie spodziewam się rewelacyjnego
designu i dobrego dźwięku jednocześnie. 
Jak coś ustalę to podzielę się też moimi odczuciami co do nich, może ktoś tez będzie szukał w podobnym przedziale cenowym.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...