Skocz do zawartości

Server Group a Channel Group

Qbis321

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z ustawieniem rangi subskrybowania kanałów a mianowicie staram się ustawić tak aby nowa osoba wchodząca na ts nie widziała kanałów prócz paru wybranych. Wszystko ładnie śmiga w Server Groupach, lecz w Channel Group ranga guest ma ustawioną "i_client_max_channel_subscriptions" wartosć -1, czyli widzi wszystko. Staram się to zmienić lecz w momęcie kiedy zmieniam wartość na np 1 lub 10 to wszystkie rangi Server Group się psują tzn osoby z rangami przestają widzieć kanały co może być podyktowane tym ze wszystkie osoby na ts mają range Guest.

Więc moje pytanie brzmi:

- Czy da sie usunąć całkowicie Channel Groupy, tak aby liczyły się tylko i wyłącznie Rangi Serwera?

- Czy da się jeśli nie ma możliwości usunięcia to np na pominiecie Channel Group

- Jak zmienić domyślną range kanałów na określonych przez siebie kanałach (tu nie chodzi mi z poziomy serwera tzn. Domyślnej Rangi) a chodzi mi o to aby np na poczekali i rekrutacji osoba miała Channel Group - Guest, a na kanale Drużyna miał - Channel Group - Normal 

Z góry dziękuje za Pomoc :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Server Group a Channel Group   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...