Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam problem z "find my device" w telefonie Xiaomi redmi s2. Otóż kupiłem owy telefon od gościa na sezonie ( tak, głupio postąpiłem ale połasiłem się na nówkę sztukę fona :D ) czy jest jakiś sposób aby tę opcję weryfikacji ominąć? I jeszcze jedno, czy przy wyłączonym telefonie "właściciel" może zobaczyć dokładną lokalizację telefonu? Pozdrawiam!

Sprawa wygląda tak - 

Gdy odpalam telefon piszę że już ten telefon jest przypisany do jakiegoś konta (182***472) i nic nie mogę zrobić... Telefon działa na systemie IMUI 9 Lighting... Da radę obejść owe zabezpieczenie i skasować dane poprzedniego właściciela? 

Właśnie nie mam jak uwiarygodnić serwisowi że telefon jest mój gdyż nie mam kontaktu z poprzednim właścicielem. A do odblokowania telefonu jest potrzebne zdjęcie paragonu, pudełka... 

Dać sie da bez problemu  jak większość xiaomi ( mi z note 3 pro wyszło odblokowanie i zmiana ID  ) , trzeba tylko zmodyfikować właściwie pliki. Wcześnie to najlepiej telefon uceglić by zacząć pracę od podstaw.   
Masz fora Xiaomi poszukaj  sobie sam jak zrobić unbrick, odzyskanie konta i zmianę IMEI dla tego modelu.  

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.