Skocz do zawartości

Poszukuje pomysłodawców na serwer, osoby "na czasie" w świecie Minecraft

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. 

Jako, iż mam trochę wolnego czasu zastanawiam się nad stworzeniem dużego projektu Minecraft, który zabłyśnie na Polskiej scenie. 
Z góry zaznaczam, że nie ma to być chwilówka, jestem w stanie poświęcić kilka tygodni a nawet miesięcy na przygotowanie projektu.
Posiadam działalność gospodarczą także w kwestii legalności całego przedsięwzięcia nie ma żadnych wątpliwości, problem pojawia się tutaj, że od kilku lat nie miałem totalnie styczności z Minecraftem, widzę, że bardzo dużo się pozmieniało. Posiadam wiedzę z zakresu tworzenia stron internetowych, php, administracji serwerami unixowymi, 5 lat temu byłem założycielem dwóch większych projektów także wiedza techniczna z zakresu tworzenia serwerów również mi pozostała, resztę chętnie sobie przypomnę. 

Wracając do tematu poszukuję pomysłodawców, osob które są obecne w dzisiejszym świecie Minecraft i nakreślą mi tematykę i ideę dzisiejszych serwerów, co powinno się na nim znaleźć co jest ważne dla graczy.
Zaznaczam, że w tym poście nie poszukuję współwłaścicieli, techników, administratorów jednakże osób które pomogą mi przy kreowaniu idei serwera. Chętnie wynagrodzę je jakąś rangą bo zgrany team w późniejszym etapie będzie na pewno potrzebny - tak więc pierwszeństwo w rekrutacji jest gwarantowane pod warunkiem że osoba ta będzie ogarnięta i będzie spełniała moje kryteria (kultura, ortografia, zdyscyplinowane zachowanie i odpowiedzialność) - wiek nie ma tutaj znaczenia tylko praktyczne zachowanie :)

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu ze mną na Skype (davidsondv), wówczas utworzę konferencję z wybranymi osobami i wspólnie coś podziałamy :) 

2 godziny temu, iksiorek napisał:

Megadropa by można było zrobić ale z czymś innowacyjnym np własny crafting frakcjami zależy też to od jakiej wersji :D.

Raczej najnowsza, nie mam zamiaru cofać się w czasie.

Edytowane przez DJDV

• 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum Poszukuje pomysłodawców na serwer, osoby "na czasie" w świecie Minecraft   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...