Skocz do zawartości

Tatuaż

Gandern

Rekomendowane odpowiedzi

• 2 tygodnie później...

Chyba w snach tyle jest warty,   za tyle to sobie z henny może namalować za 200-300. 

Tatuaże 4 cm x 4 cm kosztują 200-300 zł  a ty bredzisz że tatuaż 10x większy zrobi ktoś profesjonalnie za grosze. Taki tatuaż przynajmniej 500-700 zł za sesję a przy tej wielkości minimum to 4 sesje. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Po znajomości nie ma zarobku wykonujący i koszty 4-5x mniejsze niż w salonie ,  to nie pisz bzdur że w studiu tatuaży nagle znajdzie znajomego co mu zrobi za psie pieniądze skoro nawet nie ma pojęcia o cenach. 

Równie dobrze mogę napisać że nic nie zapłaci bo mój znajomy robi swoim znajomym za darmo albo po kosztach.

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Dnia 9/1/2018 o 17:12, Ktosiu napisał:

Po znajomości nie ma zarobku wykonujący i koszty 4-5x mniejsze niż w salonie ,  to nie pisz bzdur że w studiu tatuaży nagle znajdzie znajomego co mu zrobi za psie pieniądze skoro nawet nie ma pojęcia o cenach. 

Równie dobrze mogę napisać że nic nie zapłaci bo mój znajomy robi swoim znajomym za darmo albo po kosztach.

nic nie napisał o salonie ;) mam się domyślić, że chodzi mu o salon z marżą 60%? :13_upside_down:

Zadał pytanie i dostał odpowiedź. ;)

-a może akurat znajdzie znajomego?  - haha