Skocz do zawartości

Dziwne lagi

DziaDzia123123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć od pewnego czasu mam dziwne lagi. Mam stale 50fps i 70 pingu. W tle wszystko smiga (chodzi mi o innych graczy czy minionow). Mam kilku sekundowe opoznienie podczas uzywania skillow. Niestety na obecna chwile wstrzymalem gre, bo nie bede z siebie robic free killa.

Jesli ktos mial podobny problem albo ktos ogarnia te sprawy proszee o pomoc

Na początek powiem, że 70ms to dużo. Prawidłową liczbą do płynnej gry jest 30ms, lecz ja preferuję 3ms (wymagany światłowód :22_stuck_out_tongue_winking_eye:). Drugą kwestią są serwery LOL'a, zagraj sobie rankeda na Twisted Trilane o 2. w nocy i powiedz czy ów lagi nadal występują.

Bez nazwy.png

Dnia 29.08.2018 o 12:14, ImperatorYTs napisał:

Na początek powiem, że 70ms to dużo. Prawidłową liczbą do płynnej gry jest 30ms, lecz ja preferuję 3ms (wymagany światłowód :22_stuck_out_tongue_winking_eye:). Drugą kwestią są serwery LOL'a, zagraj sobie rankeda na Twisted Trilane o 2. w nocy i powiedz czy ów lagi nadal występują.

Od kiedy na światłowodzie w POLSCE są 3ms od serwerów Riotu, które mieszczą się gdzieś w pizdu? Co Ty za brednie opowiadasz? Nie ma takiego internetu w Polsce który pozwoli na prędkość poniżej 10 ms, gdzie serwery są tysiące kilometrów od komputera użytkownika. 

76561198169311417.png

2 godziny temu, Creative napisał:

Od kiedy na światłowodzie w POLSCE są 3ms od serwerów Riotu, które mieszczą się gdzieś w pizdu? Co Ty za brednie opowiadasz? Nie ma takiego internetu w Polsce który pozwoli na prędkość poniżej 10 ms, gdzie serwery są tysiące kilometrów od komputera użytkownika. 

Swiatłowód... światło... 

Odległość jest (prawie) nieistotna, bardziej liczy się obciążenie serwera RITO. Grając o 1. w nocy flexa na 3v3 potrafię mieć 2-5ms, dlatego napisałem żeby sprawdził czy ma lagi właśnie w ów sytuacji.

*Poprawka*

Czym ktoś bliżej tym ma wyższy priorytet, dlatego czym coś jest dalej tym większe lagi. :13_upside_down:

Edytowane przez ImperatorYTs

Bez nazwy.png