Skocz do zawartości

Smartfon do 1500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Thunder napisał:

Warto dopłacić do S8, bo to flagowiec, będzie działać lepiej niż wymienione powyżej. Poza tym aparat jest świetny. Jego piętą achillesową jest słaba bateria.

Będzie robił dużo gorsze zdjęcia od tych wymienionych wyżej? Czy będzie git? S8 ma stablizacje obrazu i ma f/1,7  jasności przysłony do f/1,9 a5 cokolwiek to znaczy?xD No i rozdzielczość ma większą, ale co mi to da w praktyce? Będę bardzo wdzęczny jeśli ktoś mi to wytłumaczy :D

YAY

Mniejsza wartość przysłony to jaśniejszy obiektyw. Zdjęcia z S8 na pewno będą ładniejsze od pozostałej dwójki, ale sam musisz porównać zdjęcia z tych telefonów. Sama stabilizacja pozwala na zrobienie lepszych zdjęć, szczególnie w słabych warunkach oświetleniowych. Poza tym S8 będzie po prostu wydajniejszy od huaweia i A5, przyjemniej będzie się z niego korzystać. Jeżeli masz możliwość dopłaty to polecam S8, kolega ma i zdjęcia robią wrażenie. Sam kupuję niedługo S8+ :14_relaxed:

Fotki będą lepsze  na S8. Smartfony Lite lepiej odpuść, nie sprawdzają się najlepiej. Do S8 musiałbyś min. te 500 zł dopłacić.. Czy warto? Nie sądzę.
Za 1500 zł możesz dostać również samsunga Galaxy S7 - https://www.sferis.pl/smartfon-samsung-galaxy-s7-sm-g930fzwaxeo-bluetooth-lte-nfc-wifi-gps-32gb-android-60-bialy-p400399, ale trzeba zaznaczyć że jest to wersja europejska, obowiązuje gwarancja sklepu, a nie Samsung Polska. Smartfon nienajmłodszy, ale aktualizację do Oreo jeszcze dostał ;)
TUTAJ na GSMARENA porównanie aparatów, S7 vs S8 vs A5 2017. Różnice między S7 a S8 są praktycznie niewidoczne.

Do 1 500zł, jest fajna teraz okazja z Xiaomi Mi Max 3, ponieważ jeden model z pamięcią ROM 32GB jest w cenie 1 999zł, natomiast ten sam model z pamięcią ROM 64GB jest za 750zł, niezwykłe, ale okazja jest ;), a parametry też wcale nie ma takie złe, ja sam osobiście wole BBM.  http://www.mgsm.pl/pl/katalog/xiaomi/mimax3/Xiaomi-Mi-Max-3.html

Opera Zdjęcie_2018-08-21_185546_www.mgsm.pl.jpg

closed.png

• Aive zmienił(a) tytuł na Smartfon do 1500 zł
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chodzi o wodoszczelność, aparat i wydajność to w tej cenie nie znajdziesz lepszego telefonu niż S7. Fakt dostał aktualke do oreo ale trzeba pamiętać że to będzie jego ostatnia aktualka. Jeśli masz kasę to do s8 bym dopłacił chociaż mnie osobiście drażnią te jego zaokrąglone krawędzie i dużej różnicy między nimi nie ma. Jeśli byłbyś wstanie mieć dłużej telefon z oreo ja bym nie dopłacał.

• 4 tygodnie później...

W tej cenie jak to kolega wyżej pisze to s7 lecz ma gorszy aparat od s8. Dopłacając pare stówek masz lepszy procesor, ogólnie nowsze komponenty, lepszy aparat który się sprawdzi w słabym oświetleniu bo ma przysłonę f1.7 (więcej łapie światła). Dobrą stabilizację obrazu czyli jak będziesz nagrywał filmy to nie będzie aż tak widać drgań spowodowanych chodzeniem i drganiem ręki. Muzyki też się na tym fajnie słucha. Minus? czytnik linii papilarnych. Jak zamienisz to na skaner tęczówki to jakoś to idzie.