Skocz do zawartości

Forum serwera prywatnego Exaya.pl poszukuje moderatorów

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry.

Forum serwera prywatnego Exaya.pl poszukuje moderatorów.

Nie mam zamiaru tworzyć na forum serwera rekrutacji, w której kandydować będą jakieś dzieciaczki.
Poszukuję osób na stanowisko moderatora forum. Na obecną chwilę nie mamy ustalonej liczby posad.

Wymagania: ukończony 19 rok życia, iloraz inteligencji powyżej przeciętnej, uczęszczanie do lub uko-
ńcze nie liceum profilowanego. Całkowita neutralność względem nicku i osoby od potencjalnych graczy.

Za stanowisko nie przewidujemy żadnych specjalnych benefitów, ewentualne
wnioski o jakieś Smocze Monety etc. należy kierować do administracji serwera.

Wspierane przeze mnie metody kontaktu: Post w temacie, prywatna wiadomość, telegram (w profilu).

Tylko proszę, oszczędźcie Swój czas jak i mój. Jak nie spełniasz wymagań to nie pisz. Okej? Dzięki kolegowie!
Wszystkie osoby, które będę rozważał otrzymają ode mnie "pucharek", ze "zwycięzcami" skontaktuję się na PW.

Edytowane przez Reyaver

Ekspert w dziale Metin2

45 minut temu, Azurin napisał:

"uczęszczanie do lub ukończenie liceum profilowanego"

I na chuj ja konczylem technikum.. xD

Nawet i po technikum tego kandydata mogę polecić, współpracowałem z nim wiele razy i zawsze się bardzo dobrze dogadywaliśmy.

A co do uczęszczania lub ukończenia liceum profilowanego może chodziło po prostu o szkołę średnią.

7906414703974381522016.png

2 godziny temu, Hacis napisał:

A co do uczęszczania lub ukończenia liceum profilowanego może chodziło po prostu o szkołę średnią.

Ta, technikum jest okej. Zapomniałem. Chodziło po prostu, aby patusy po zawodówce nie miały spełnionych wymogów. Dzięki za zwrócenie uwagi.

Ekspert w dziale Metin2

3 godziny temu, Alon. napisał:

i zapierdalac na forum za frajer?  "Smocze Monety na Wniosek" Ty a kartki będziecie rozdawać kurde żeby tylko kolejek dużych nie było :/ Powodzenia w szukaniu kretynów

Chyba nigdy nie słyszałeś o takim słowie jak "wolontariat", tak samo jak nie czytałeś regulaminu tego działu. Wyjdź i nie wracaj, jeżeli masz pisać tego typu posty, które nie wnoszą absolutnie nic i zaśmiecają temat. A i tak byś się nie nadał, ponieważ "ludzie na topki" nie są w naszym kręgu zainteresowań. Szukamy osób neutralnych. Bez pozdrowień.

Kilka osób się zgłosiło, ale żadna z nich nie jest pewniakiem. Temat zostaje więc póki co sprawą otwartą, ale może się to szybko zmienić po dalszych rozmowach z ww.

Ekspert w dziale Metin2

2 godziny temu, vMisiaczekQ napisał:

iq 80 ?XD

40+ jak bedzie to bedzie dobrze. :makka: 

Chodzi po prostu o to, że jeżeli ktoś ma się zachowywać jak szczyl i być po prostu - za przeproszeniem - debilem i wylecieć z posady po 3 dniach to nawet niech się nie zgłasza, bo jeszcze kopa dostanie. -.-

Ekspert w dziale Metin2

• Aive zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum Forum serwera prywatnego Exaya.pl poszukuje moderatorów   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...