Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Lagi przy nowej płycie głównej


kuba1000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, otóż ostatnio padła mi stara płyta główna : GIGABYTE GA-945GMF-DS2, wiec postanowiłem zakupić od kolegi nową : ASUS M4N68T-M LE v2.

Na nowej płycie wszystko chodzi o sto razy lepiej, ale niestety mam bardzo duże lagi w każdej możliwej grze (nawet NFS:MW 2005 się zacina)

Oto zdjęcie Menadżera Urządzeń na nowej płycie(ze starej nie posiadam..):

ZDJĘCIE

Proszę o pomoc i w razie nie jasności o pisanie pod tematem....

PS. Sterowniki Aktualizowałem Drivebooster'em 5 

Opublikowano
9 godzin temu, Ktosiu napisał:

Zainstaluj sterowniki bo ich nie masz. 

No dobrze to skąd mam zdobyć sterowniki bo nie mogłem znaleźć na necie...

Opublikowano

A co miałeś zobaczyć skoro kompletnie o tym nie masz pojęcia ?  Nie zainstalowałeś sterowników ! 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Dobrze skoro tak piszesz to napisz mi jakich dokładnie wersji i aktualizacji potrzebuje :D 

2 godziny temu, Ktosiu napisał:

A co miałeś zobaczyć skoro kompletnie o tym nie masz pojęcia ?  Nie zainstalowałeś sterowników ! 

 

Opublikowano

Ty chyba masz problem zainstalować tylko sterowniki i upierdoliło Ci sie czepiać się wersji.  Chyba nie zrozumiałeś co jedynie masz zrobić, TYLKO ZAINSTALOWAĆ STEROWNIKI. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Jak to jakie ? Masz przecież sterowniki producenta do płyty głównej, tylko ściągnąć i zainstalować, nawet tego nie potrafisz ? 

 

 

1 godzinę temu, kuba1000 napisał:

pytałem "Jakie" hahaha. dobra do zamknięcia bo nie będę z debilem pisać

Debil to sobie możesz do siebie w lusterku  zagadać z takim poziomem inteligencji, w pełni zasługujesz na to miano. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

  • Aive zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...