Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png

IP: s.mcgrzybnia.pl

Cześć.
Przedstawiam Wam serwer MCGrzybnia - jest to nowy serwer typu Survival+Frakcje. Posiadamy wiele ciekawych pluginów i wszystko, czego oczekiwałby od nas szanujący się gracz - przede wszystkim miłą i pomocną administrację.

Serwer różni się od innych tego typu przede wszystkim ekonomią i jej balansem. Nie spotkasz tutaj co drugiego z "enchantowanym diaxowym secikiem". Na wszystko trzeba zapracować normalnie jak na rozgrywce dla jednego gracza - czyni to rozgrywkę zbalansowaną. Koksem jest już ten, kto ma żelazny set, bo nie może go sobie wyczarować.

Posiadamy potrzebnych pluginów, które urozmaicają naszą rozgrywkę, z tych podstawowych i niezbędnych to przede wszystkim - rangi, kity, zaawansowany system gildii (plugin - FunnyGuilds), teleport w losowe miejsce, zakaz wyjścia z gry podczas walki i powrotu na spawn podczas niej.

Z ciekawych dodatków, posiadamy także sklep oraz system loot-boxów (można go zobaczyć przez chwilę na trailerze). Przedmioty nie są niezbędne do gry i ich ceny zostały odpowiednio przemyślane, by ktoś nie mógł rozwalić całego serwera za zapłacenie pięciu złotych. Poza tym posiadamy także różne mniejsze bajery, m. in. specjalny poradnik w postaci książki, który otrzymuje gracz na początku gry oraz bardzo trudny parkour.


Jedyne czego potrzebujemy, to wspaniałej społeczności która pomogłaby się nam rozwinąć, więc pozostaje nam jedynie zaprosić Was do wspólnej gry.

Tutaj trailer naszego serwera: 

Tutaj jeszcze nasza strona internetowa: https://mcgrzybnia.pl

Dodam jeszcze, że z uwagą słuchamy społeczności. W związku z dyskusją na innym forum wersja serwera została zmieniona z 1.8.8 na 1.12.2, ponadto teraz serwer jest kompatybilny ze wszystkimi wersjami od 1.8 do 1.12.2! Nasza strona internetowa została znacznie zaktualizowana, ponadto został do niej dodany licznik graczy na serwerze w czasie rzeczywistym. Każdego, kto ma jakieś uwagi lub pytania, zapraszamy serdecznie do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
  • Marosking zmienił(a) tytuł na [1.8 - 1.12.2][Wojny Gildii] s.mcgrzybnia.pl

Zdecydowaliśmy się zmienić kompatybilność serwera z danymi wersjami, obecnie działa on na wersjach 1.11-1.12.2. Zrobiliśmy to z uwagi na liczne zmiany pomiędzy poprzednimi wersjami i zwiększenie balansu w rozgrywce.

Ponadto na serwerze zostało wprowadzone kilka zmian, między innymi zbudowanie areny PvP na spawnie, czy umożliwienie szybszego teleportu w losowe miejsce.

Zawsze słuchamy uwag społeczności, zapraszam więc zarówno do gry jak i do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [1.8   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...