Skocz do zawartości

Anniversay Mystery Box

Szajsung94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otoz zaczalem gre po dosc dlugiej przerwie, grajac aktualnie w warrocka dostalem owa skrzynke "anniversary" z ktorej polecial mi bodajze stroj na 30 dni, przeklikalem caly "inventory" w poszukiwaniu owego stroju jednakze nie moge kompletnie nic znalezc, czy orientuje sie ktos gdzie to moge znalezc ? w zakladce "Tactical Gear" (gre po angielsku mam) miga mi literka N, ale nic tam nie ma.

Dzień dobry,

z informacji od osób, które w grze noszą na sobie stroje Papaya dowiedziałem się, że stroje z Anniversary Mystery Box mogą ubrać tylko i wyłącznie osoby posiadające skin "Giny" (strój za WRcash). Napisanie ticketa nie pomoże.

Dnia 16.08.2018 o 15:00, Szajsung94 napisał:

Witam, otoz zaczalem gre po dosc dlugiej przerwie, grajac aktualnie w warrocka dostalem owa skrzynke "anniversary" z ktorej polecial mi bodajze stroj na 30 dni, przeklikalem caly "inventory" w poszukiwaniu owego stroju jednakze nie moge kompletnie nic znalezc, czy orientuje sie ktos gdzie to moge znalezc ? w zakladce "Tactical Gear" (gre po angielsku mam) miga mi literka N, ale nic tam nie ma.

niewiem nic ja

Przed chwilą, adrian napisał:

niewiem nic ja