Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki serwer ma teraz prawo bytu? - opinie użytkowników


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaki serwer ma największą szansę na dobry start i ogółem o granie na nim?

 

- RealLife

- Creative

- SkyBlock

- Freebuild

Możecie też pisać dlaczego wybrany przez was serwer ma prawo dobrze wypalić.

Opublikowano

Teraz to praktycznie żaden... Ale z podanych ;

RealLife odpada na starcie, mało osób niestety gra na takich serwerach, a według mnie to fajny tryb. 

Freebuild to samo, juz dawno opuszczony tryb. 

Creative i Skyblocki gromadzą dużo dzieci, przez co te tryby są grane. Warunek jest taki, że musiałyby mieć coś oryginalnego, co przyciągałoby graczy i przede wszystkim dobra reklamę. 

Jeśli zastanawiasz się co pomiędzy tymi dwoma - według mnie SB. Creative ti tryby na chwilę, pobudowac i sobie iść. Natomiast na skyblocku itemy trzeba zdobyć, trzeba dużo czasu poświęcić, żeby coś osiągnąć, zbudować. Zawsze możesz wymyślić jakiś cel, np najładniejsza dzialka, najbogatszy gracz na następnej edycji dostanie rangę premium na 30dni. To na pewno zachęci do dłuższej rozgrywki, bo nawet jaj gracze będą mieć juz wszystkie itemy, będą się ścigać. 

Opublikowano
21 minut temu, Catha napisał:

Zrób easyhc, zainwestuj 300 zł a zarobisz 1000 zł, tak działa tera community. 

Zainwestuj w dzieciaków a zarobisz :)

Nie trafilam jeszcze na popularne easyhc... 

  • Marosking zmienił(a) tytuł na Jaki serwer ma teraz prawo bytu? - opinie użytkowników
Opublikowano
12 godzin temu, PileczQa napisał:

Nie trafilam jeszcze na popularne easyhc... 

To widać że w mc nie grasz, gdyż każdy easyhc ma powyżej 100 osób i zarabia od 500 do 2k w góre, jeżeli robisz pay 2win.

1.png

Opublikowano
35 minut temu, Catha napisał:

To widać że w mc nie grasz, gdyż każdy easyhc ma powyżej 100 osób i zarabia od 500 do 2k w góre, jeżeli robisz pay 2win.

Gram w MC 5 lat gościu xD i nadal twierdze że EasyHC to oouszczony tryb i nikt nie gra na nim. Podaj mi serwer, na którym serio siedzi te ponad 100 osób. 

Opublikowano
2 minuty temu, PileczQa napisał:

Gram w MC 5 lat gościu xD i nadal twierdze że EasyHC to oouszczony tryb i nikt nie gra na nim. Podaj mi serwer, na którym serio siedzi te ponad 100 osób. 

I nadal jesteś nonamem hah, lista serwerów:

HyHard.pl, Rghc.pl, mcblack.pl mam podawać dalej?

1.png

Opublikowano
6 godzin temu, Catha napisał:

I nadal jesteś nonamem hah, lista serwerów:

HyHard.pl, Rghc.pl, mcblack.pl mam podawać dalej?

Nie ma to jak podawać IP serwerów, które są na wersje 1.8.8... Nie wiem, czy zauważyłeś, ale minecraft idzie do przodu i teraz największe szanse na przebicie mają serwery na wersję 1.13.

"I nadal jesteś nonanem" mam zdobywać feeejm w klockach?XD chyba masz kiepskie życie, skoro tak piszesz :P

Opublikowano
5 godzin temu, PileczQa napisał:

Nie ma to jak podawać IP serwerów, które są na wersje 1.8.8... Nie wiem, czy zauważyłeś, ale minecraft idzie do przodu i teraz największe szanse na przebicie mają serwery na wersję 1.13.

"I nadal jesteś nonanem" mam zdobywać feeejm w klockach?XD chyba masz kiepskie życie, skoro tak piszesz :P

Ehm,

Pierdolnij się w łeb, lub skocz z mostu, jak byś wiedział. Może minecraft idzie do przodu, lecz polskie community nie więc po co pierdolisz głupoty. To fajnie mają serwery na 1.13 większe przebicie, że nadal NSSV lub inne serwery są 1.8+-.

Po drugie, po co komentujesz moje życie prywatne do internetu? Porównując twoje wypowiedzi, jak i twoją reputację na forum oraz zapewne na (klockach) jesteś 15 latkiem, który mieszka razem z rodzicami i na garnuszku tatusia siedzi więc skocz z mostu oraz polecam iść do szkoły.

Jeżeli mam kiepskie życie to, czemu jestem bogaty, owszem może trochę przyjebany Mózgowo, lecz kto nie jest.

Jak grasz w Klocki 5 lat i jesteś nikim, to znaczy, że nie grałeś na serwerach. Gdzie było trzeba zaistnieć lub nie prowadziłeś żadnego serwera, więc nawet nie próbuj.

Pozdrawiam Paweł (Catha) K.

1.png

Opublikowano
9 godzin temu, Catha napisał:

Ehm,

Pierdolnij się w łeb, lub skocz z mostu, jak byś wiedział. Może minecraft idzie do przodu, lecz polskie community nie więc po co pierdolisz głupoty. To fajnie mają serwery na 1.13 większe przebicie, że nadal NSSV lub inne serwery są 1.8+-.

Po drugie, po co komentujesz moje życie prywatne do internetu? Porównując twoje wypowiedzi, jak i twoją reputację na forum oraz zapewne na (klockach) jesteś 15 latkiem, który mieszka razem z rodzicami i na garnuszku tatusia siedzi więc skocz z mostu oraz polecam iść do szkoły.

Jeżeli mam kiepskie życie to, czemu jestem bogaty, owszem może trochę przyjebany Mózgowo, lecz kto nie jest.

Jak grasz w Klocki 5 lat i jesteś nikim, to znaczy, że nie grałeś na serwerach. Gdzie było trzeba zaistnieć lub nie prowadziłeś żadnego serwera, więc nawet nie próbuj.

Pozdrawiam Paweł (Catha) K.

1. Idź do szkoły we wakacje 

2. 15 latek na utrzymaniu rodziców (cos nieprawdopodobnego!)

3. Jeśli czegoś nie wiesz - zabij się11!11!oneone

Mam swój serwer, ale to nie znaczy, że musze być fejmem minecraftaXD a komentuje Twoje życie, ponieważ strasznie boli Cię to, że nie zabłysnęłam na klockach xD 

Moją reputację na forum? xD konto mam już długi czas ale po prostu tu nie wbijam, po drugie na co mi reputacja na forum? Będę mogła to sobie wpisać w CV? ^^ 

Ważne, że Ty masz bardzo dobrą reputację wyzywając wszystkich i wszystko w internecie :D Możesz sie pochwalić kolegom albo zwalić konia do monitora ^^

 

Może i NSSV jest na 1.8, ale z mojego otoczenia ludzi ciągnie na większe wersje niż ten shit, który nie ma żadnych dodatków.

Opublikowano
10 godzin temu, Catha napisał:

Ehm,

Pierdolnij się w łeb, lub skocz z mostu, jak byś wiedział. Może minecraft idzie do przodu, lecz polskie community nie więc po co pierdolisz głupoty. To fajnie mają serwery na 1.13 większe przebicie, że nadal NSSV lub inne serwery są 1.8+-.

Po drugie, po co komentujesz moje życie prywatne do internetu? Porównując twoje wypowiedzi, jak i twoją reputację na forum oraz zapewne na (klockach) jesteś 15 latkiem, który mieszka razem z rodzicami i na garnuszku tatusia siedzi więc skocz z mostu oraz polecam iść do szkoły.

Jeżeli mam kiepskie życie to, czemu jestem bogaty, owszem może trochę przyjebany Mózgowo, lecz kto nie jest.

Jak grasz w Klocki 5 lat i jesteś nikim, to znaczy, że nie grałeś na serwerach. Gdzie było trzeba zaistnieć lub nie prowadziłeś żadnego serwera, więc nawet nie próbuj.

Pozdrawiam Paweł (Catha) K.

1. zbyt toksyczny jesteś. Takie osoby jak ty psuja community. Po twoim zachowaniu daje ci 16 lat (z mózgiem 13 letniej osoby), która powie coś śmiesznego to kuple dadzą ci okejke na forum. 

2. Serwery 1.8 są monopolistyczne. Wmawiają ze 1.9+ jest złe itd. Mialem server 1.12.2. Grało tam do 100 osób dziennie (średnia 70).

3. Serwery 1.13 będą miały prawa bytu bo są nowości. Sama aktualnie pisze system do minigierek pod tą wersje (nie plugin tylko opis działania ich). aktualnie kończę tworzenie opisu 2 z 5 minigierek pod tą wersje.

4. Punkt 3 pana @PileczQa  ma moje pełne poparcie. 

5. Ja gram od wersji 1.0 (6 lat) i jakoś nie jestem nikim.

 

@Brunhild polecam poczekać, aż wyjdą stabilne pluginy pod 1.13 i zrobić tryb związany z wodą.

 

przykładem serwera ktory ma szanse na przebicie jest classicmc

 

CPU i5 6600k 4,1GHZ | RAM HyperX SAVAGE 16GB RAMGPU ASUS GTX 1070 ROG STRIX 8GOC |

SSD1 Samsung EVO 850 120GB| SSD2 ADATA SP600 120GB |HDD Toshiba 1TB

Reklama serwera minigames w starym stylu Kliknij tutaj

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...