Skocz do zawartości

Mojang blokuje Polskie serwery Pay2Win? - opinie użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

Mojang 9h temu zbanował serwer fajnycraft.pl dowod

Do osób posiadające serwery p2w. Prosze, abyście usunęli elementy p2w. Może to się stać z waszym serwerem.

CPU i5 6600k 4,1GHZ | RAM HyperX SAVAGE 16GB RAMGPU ASUS GTX 1070 ROG STRIX 8GOC |

SSD1 Samsung EVO 850 120GB| SSD2 ADATA SP600 120GB |HDD Toshiba 1TB

Reklama serwera minigames w starym stylu Kliknij tutaj

4 godziny temu, AlexsanderARG napisał:

Ten screen mało mówi.. Równie dobrze mógłbym sam napisać takie coś. 

nie wierzysz sam wejdz na twittera z banowanymi serwerami. sprawdz tez czy minecraft wykrywa server (bedzie pisac ze nie ma takiej domeny)

CPU i5 6600k 4,1GHZ | RAM HyperX SAVAGE 16GB RAMGPU ASUS GTX 1070 ROG STRIX 8GOC |

7 godzin temu, Mine1998a napisał:

Mojang 9h temu zbanował serwer fajnycraft.pl dowod

Do osób posiadające serwery p2w. Prosze, abyście usunęli elementy p2w. Może to się stać z waszym serwerem.

No takie zabawne żarciki haha. Ta strona nie ma nic wspólnego z blokowaniem serwerów.

https://imgur.com/a/sRqNqpf Serwer budowniczych Hive też został zbanowany ciekawe. Po prostu zabawne konto na twitterze.

Pozdrawiam, jeden z partnerów minecrafta.

Jeden z niewielu oficjalnych partnerów minecraft pochodzących z polski.

goPYjbL.png

42 minuty temu, Rever_PL napisał:

No takie zabawne żarciki haha. Ta strona nie ma nic wspólnego z blokowaniem serwerów.

https://imgur.com/a/sRqNqpf Serwer budowniczych Hive też został zbanowany ciekawe. Po prostu zabawne konto na twitterze.

Pozdrawiam, jeden z partnerów minecrafta.

hmm to czemu feerko derpmc dostalo info od mojangu,ze maja usunac p2w? po 2 sprawdz sobie ze ogolem mc nie wykrywa tego serwera

ismyserverblocked.com srp tutaj bany serwerow

Edytowane przez Mine1998a

• Marosking zmienił(a) tytuł na Mojang blokuje Polskie serwery Pay2Win? - opinie użytkowników

Ludzie kys,

Najpierw sprawdź, czy to, co publikujesz na forum. Jest realne amebo, wprowadzasz ludzi w błąd, na pewno Mojang ma tylko 1200 followersów na twiterze.

Na pewno jesteś jednym z tych dzieciaków, którzy to polubili i tera będziecie siać strach, człowieku pierdolnij się w łeb.

Jeżeli takie coś miałoby zdarzenie, Mojang użyłby swojego Twitta, lub opublikowałby to na stronie głównej.

Następnym razem użyj głowy, a nie, dla tego widzę.

Czemu jesteś tak useless na forum i masz tylko 68 lajków na 1300 wiadomości, bo piszesz same gówna.

lel - Mogę otrzymać te -5pkt za ten post ale ten typek jest amebą.

1.png

Dnia 16.08.2018 o 00:29, Catha napisał:

Ludzie kys,

Najpierw sprawdź, czy to, co publikujesz na forum. Jest realne amebo, wprowadzasz ludzi w błąd, na pewno Mojang ma tylko 1200 followersów na twiterze.

Na pewno jesteś jednym z tych dzieciaków, którzy to polubili i tera będziecie siać strach, człowieku pierdolnij się w łeb.

Jeżeli takie coś miałoby zdarzenie, Mojang użyłby swojego Twitta, lub opublikowałby to na stronie głównej.

Czemu jesteś tak useless na forum i masz tylko 68 lajków na 1300 wiadomości, bo piszesz same gówna.

lel - Mogę otrzymać te -5pkt za ten post ale ten typek jest amebą.

po 1 slowa . po 2 jak masz premium to sprawdź czy ciebie połączy nie wierzysz nadal to sam sprawdz. Po twoim zachowaniu widać ,że kumple ci pobijają reputacje lub masz :D jako reakcje. po 3 strona jak i bot na twitterze używają API MOJANGU. Cześć serwerów powoli zostaje odblokowywane. 

https://youtu.be/aE_zt60j164 filmik pokazujacy , że nie da sie wbic na serwer z powodu blokady .  (cześć serwerów jest odblokowywane np. serwer budowniczych Hive lubb kingdoms).

Edytowane przez Mine1998a

wy wszyscy jesteście amebami i debilami

te konto na twitterze to zapewne bot, który monitoruje spis zablokowanych serwerów przez mojang i dodaje po prostu tweet

https://ui.gameapis.net/mc/extra/blockedservers/check/fajnycraft.pl

znam "programiste" tego serwera i sam to przyznał

Dnia 16.08.2018 o 00:29, Catha napisał:

to chyba ty masz coś z głową nie tak jak myślisz, że mojang będzie ogłaszał zablokowanie KAŻDEGO serwera na swoim twitterze lub głównej stronie 

takich serwerów jest kilkaset jak nie kilka tysięcy

k3HeXgc.png

No pewnie, że ten twitter jest realny - po prostu zbiera dane z listy blokowanych serwerów, po czym te hashe dekodują na IP, tyle, Mojang nie ma z tym nic wspólnego. A fajnycraft faktycznie dostał banika, reportów trochę na nich poszło, o tym mogę wszystkich zapewnić. Ale np. krainamc.pl najpierw dostała maila z prośbą, o zmianę sklepu serwerowego. Jednak oba te przypadki pokazują jedno - Mojang bierze się też za polskie serwery, i dobrze, bo najwyższy czas, żeby ludzie zaczęli przestrzegać prawa, a nie mają na nie wywalone ;/

13 godzin temu, Kamilkime napisał:

No pewnie, że ten twitter jest realny - po prostu zbiera dane z listy blokowanych serwerów, po czym te hashe dekodują na IP, tyle, Mojang nie ma z tym nic wspólnego. A fajnycraft faktycznie dostał banika, reportów trochę na nich poszło, o tym mogę wszystkich zapewnić. Ale np. krainamc.pl najpierw dostała maila z prośbą, o zmianę sklepu serwerowego. Jednak oba te przypadki pokazują jedno - Mojang bierze się też za polskie serwery, i dobrze, bo najwyższy czas, żeby ludzie zaczęli przestrzegać prawa, a nie mają na nie wywalone ;/

strona jest polaczona z api mojangu. minusem tylko jest to, ze nie usuwa odbanowanych ip

• 2 tygodnie później...