Skocz do zawartości

Alcatel Link Zone

Rekomendowane odpowiedzi

Mianowicie chciałbym kupić owy router i chciałbym wiedzieć jak to z nim jest.

1. Jak się go kupi to od razu jest w nim internet po uruchomieniu czy trzeba iść z nim do np. Play? Lub włożyć kartę SIM z telefonu. Ale internetu w telefonie nie mam.

2. Piszą że jego szybkość to 150 Mbps czy to prawda?

3. Czy można go podłączyć kablem USB np. do komputera lub jest on tylko bezprzewodowy?

Dzięki z góry za odpowiedzi.

Edytowane przez kubson733

Tu masz wszystko na ten temat :

Routery mobilne: ranking, test, opinie, cena i download  

Instrukcja obsługi router'a 4G 

dałbym link do Instrukcji obsługi router'a 3g, ale wydaje mi się, że na tyle to w google znajdziesz, powodzenia.

closed.png

A skąd tą kartę sobie załatwisz? Może na ulicy będzie leżała?  Router nie ma karty no chyba że to router operatora internetu. 

Router musisz ustawić sam albo będzie skonfigurowany jeśli kupisz nap w salonie operatora. 

Prędkość po sieci lokalnej , na gównianym necie i tak internet będzie gówniany a nie taki jaki obsługuje router. 

Może tak, może nie , dowiesz się jak kupisz odpowiedni model. Zwykle łączy się na wifi albokablem ethernet. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

To co, kupię sobie takie gówienko za 200 zł i w dodatku będę skazany na abonament w sieci...  Z resztą jak poczytałem opinie o tym tworze od Alcatela to jednak zrezygnuje. Znalazłem ofertę z usb stickiem od play'a, ale oczywiście na abonament...

Edytowane przez kubson733

4 godziny temu, kubson733 napisał:

To co, kupię sobie takie gówienko za 200 zł i w dodatku będę skazany na abonament w sieci...  Z resztą jak poczytałem opinie o tym tworze od Alcatela to jednak zrezygnuje. Znalazłem ofertę z usb stickiem od play'a, ale oczywiście na abonament...

Przecież nie zapłacisz 200 zł i będziesz mieć internet do końca życia. Zawsze możesz skorzystać z ,, Play Internet na Kartę '' i jest tam pakiet 45zł/miech ew. Orange za 39zł/miech