Skocz do zawartości

Smartfon do 500zł Android

Rekomendowane odpowiedzi

Standardowo poleciłbym Redmi 4X, bo to najlepszy możliwy wybór w tej cenie, jednak bardzo ciężko go już dostać na polskim rynku. 

W tym budżecie mam 2 pomysły:

1)  Lenovo MOTO G5, wersja 3/16 GB. Procek snapdragon 430, aparat całkiem ok, bateria 2800 mAh, troszkę niżej od standardu - 3000 mAh, ale daje radę. Ceny zaczynają się od 499 zł m.in w sferis.pl. Całkiem przyjemny telefon, ekran 5".

2) Xiaomi Redmi Note 5A, tutaj troszkę gorzej bo zaledwie 2 GB Ramu, przy większych aplikacjach może brakować pamięci operacyjnej

• 4 tygodnie później...

Opinie ten Wiko zbiera nienajgorsze. Aparat kiepski no ale do 500 zł nie ma co oczekiwać lustrzanki. Specka na poziomie Redmi 4X'a, tyle że mniejsza bateria, ale za to fajny ekran 18:9.
Lenovo Moto G5 ma DualSima, ta "nowsza" wersja, 3/16 GB. Mgsm ma pomylone specki. Te są ok: https://www.ceneo.pl/51238901;0280-0.htm

Obczaj w promocji Xiaomi Redmi Note 5A Prime 32GB https://inspiracje.x-kom.pl/tydzien-smartfonow?s=&pricef=&pricet=&sort=price_asc&limit=30&page=2 za 499 zł :) Snapdragon 435 i 3 gb ramu sztos telefon za taką cenę + to oficjalna Polska dystrybucja ;) gwarancja pewna

Polecane słuchawki!
Superlux HD681
Superlux HD669 - Mam polecam!
HyperX Cloud I i Alpha i Stringer

• 3 tygodnie później...
Dnia 12.09.2018 o 16:16, fm_master napisał:

Ja bym też brał Lenovo Moto G5 https://www.sferis.pl/smartfon-lenovo-moto-g5-pa610003cz-wifi-bluetooth-gps-a-gps-lte-dualsim-16gb-android-70-kolor-szary-p576704. 3GB RAM, Snapdragon 430, jak na tę cenę dobry aparat :)

Aparat jest zaskakująco dobry jak na te pieniądze, to pod tym względem będzie lepszy wybór od Xiaomi 5A Prime, który mnie osobiście nie przekonuje, a jest to wydatek dużo ponad 500 zł, a tutaj zdecydowanie bardziej polecałbym Redmi 5.

• 2 tygodnie później...
Dnia 2.10.2018 o 10:22, Anverek1337 napisał:

Dobrym rozwiązaniem jest tez Xiaomi Redmi Note 4X

...który jest praktycznie nie do kupienia na rynku. Model Note 4X był dostosowany do rynku azjatyckiego, nie global. Na europejskie rynki dostosowane były modele Redmi 4X lub Redmi Note 4, które praktycznie są już nie do kupienia.

• 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Redmi 4A też jest już prawie że nie możliwy do kupienia z normalnych źródeł.  Teraz jest następca - 6A, ale to już układ na Mediateku a nie Snapku.

Dostępny jest jeszcze do kupienia w PL Redmi Note 5A, bardzo zbliżony do poprzednia i lepszy od 6A. Cenowo mieści się w 500 zł. Pewnie już długo nie pociągnie, więc warto się spieszyć ;)