Skocz do zawartości

[1.13][Survival] SurfiCraft

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zaprezentować ''Pierwszy" taki serwer w Polsce !

Tryb Surwiwal+Działki na wersji 1.13!  

Nad serwerem pracowałem około 3 tygodni, nie uważam, że jest skończony... Znajdzie się na pewno sporo błędów! 

Na serwer poświęciłem wiele czasu, starałem się, robiłem wszystko co w mojej mocy aby był jak najoryginalniejszy! 

Serdecznie Zapraszam na serwer SurfiCraft.maxc.pl  

Co można robić na takim serwerze? 

Oczywiście to surwiwal z działkami!  

- Stworzenie własnego, oryginalnego pomysłu na działce, którą można postawić wszędzie, gdzie nie ma innych cuboidów . 

- Świetna zabawa z innymi graczami. 

- Otwieranie skrzyń z prezentami 

- Możliwość wygrywania konkursów  

- Rozmowa z miłą administracją 

-  i wiele, wiele innych!

AKTUALNIE NA SERWERZE JEST REKRUTACJA! 

SERWER ZOSTAŁ OTWARTY DZIŚ I ZAPRASZAM NA NIEGO KAŻDEGO!  

Mamy nadzieję, że do Nas wpadniesz!

• Biter. zmienił(a) tytuł na [1.13][Survival] SurfiCraft

Hejka, serwer zapowiada się fajnie, nie pasuje mi tylko to że są działki, lepsze by były gildie :P

Ale zajrzę na serwer i chętnie bym został członkiem (hehe członkiem xD) administracji :P, mój nick w mc jest taki sam jak tu.

Wbiłem na serwer i powiem jedno: Spawn robiony byle jak.

//hsphere, //set i więcej komend użytych było. Naprawdę spawn w kuli? TO modne było 10 lat temu jak minecraft dopiero raczkował.

Nie polecam!

2 godziny temu, Kequality napisał:

Hejka, serwer zapowiada się fajnie, nie pasuje mi tylko to że są działki, lepsze by były gildie :P

Ale zajrzę na serwer i chętnie bym został członkiem (hehe członkiem xD) administracji :P, mój nick w mc jest taki sam jak tu.

Wbiłem na serwer i powiem jedno: Spawn robiony byle jak.

//hsphere, //set i więcej komend użytych było. Naprawdę spawn w kuli? TO modne było 10 lat temu jak minecraft dopiero raczkował.

Nie polecam!

em... Nie chce robić z tego serwera megadropu jeśli o to Ci chodzi... Gildie moim zdaniem są przestarzałe i prawie każdy serwer jest na nich oparty. Co do tego spawnu, nie wiem czy zauważyłeś, ale spawn jest pod wodą, żeby pokazać najbardziej urozmaiconą część mincraft w wersji 1.13... Ale zapewne wolisz takie jak WSZYSYKIE SPAWNY na jakiejś powierzchni, którą wygładził ktoś wandem? Nad zwyklejszy... Nie wiem po co mam trzymać worldedita jeśli nie mg go użyć do pomocy w budowaniu... To, że ty robisz wszystko "byle jak" to nie znaczy, że możesz sobie tak innych oceniać :p Zapewne wszedł na 5 sekund nie zalogował się nawet, a już  włącza szybko stronke, żeby dać złą opinie... Żenada!

18 minut temu, Michasssss napisał:

em... Nie chce robić z tego serwera megadropu jeśli o to Ci chodzi... Gildie moim zdaniem są przestarzałe i prawie każdy serwer jest na nich oparty. Co do tego spawnu, nie wiem czy zauważyłeś, ale spawn jest pod wodą, żeby pokazać najbardziej urozmaiconą część mincraft w wersji 1.13... Ale zapewne wolisz takie jak WSZYSYKIE SPAWNY na jakiejś pow góryierzchni, którą wygładził ktoś wandem? Nad zwyklejszy... Nie wiem po co mam trzymać worldedita jeśli nie mg go użyć do pomocy w budowaniu... To, że ty robisz wszystko "byle jak" to nie znaczy, że możesz sobie tak innych oceniać :p Zapewne wszedł na 5 sekund nie zalogował się nawet, a już  włącza szybko stronke, żeby dać złą opinie... Żenada!

Nie robię niczego byle jak, miałem serwer 5 lat temu na którym grało bardzo dużo osób. Budowałem RĘCZNIE prawie 3 miesiące, w stylu RPG, czyli budynki i wszystkie budowle w stylu średniowiecznym. Używałem Voxela aby tworzyć teren, góry etc. Zarejestrowałem się, i widziałem ten prymitywny spawn w wersji jakiegoś dzieciaka, które dopiero odkryło world edita. Ok, zgodzę się użyj komend do budowania spawnu ale world edit nie oferuje tylko //hsphere, jest wiele przydatnych komend.

PS. Pomysł dobry że pod wodą, ale nawet mogłeś zrobić jakąś strukturę niesymetryczną, jakiś budynek ze szkła czy też po prostu sam dach ze szkła, a nie z kuli bez zupełnie niczego.

• 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [1.13][Survival] SurfiCraft   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...