Skocz do zawartości

Conan Exiles - Posiadasz gre? Chcialbys pomoc?

equnio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Drodzy Moderatorzy:

Na wstepie chcialbym zaznaczyc Moderatorom tego forum ze nie wiedzialem dokladnie gdzie dac owy temat z powodu tego iz to nie jest reklama serwera, jeszcze. Oficialna reklame napisze jak skoncze konfigurowac forum jak i serwer. Automatycznie z tego wzgledu sam zglosze post/temat jezeli mam taka mozliwosc aby ktokolwiek mogl udzielic mi w razie informacji o zlym dziale. Jezeli cos zle zrobilem prosze dac informacje.

Dla osob zwiaznych z tematem:

Chcialbym was prosic o mala pomoc w przetestowaniu serwera Conan Exiles, 20 slotowego. Tymczasowo. Dlaczego potrzebuje przetestowac serwer? Chociazby dlatego ze szukam odpowiedniego hostingu ktory bedzie w stanie mi zapewnic odpowiednia jakosc uslugi za cene placona. Aktualnie jest to czysty serwer, nic na nim nie ma. Dlatego tez to najlepszy moment dla mnie aby przetestowac serwer. #

Jak przetestowac serwer?

Jest on widzialny na liscie serwerow aktualnie, nie ma jakiegokolwiek problemu z wchodzeniem na niego.  Normalne logowanie.

Czego potrzebuje?:

1. Od kilku do kilkunastu osob, ktore by byly chetne wstapic na serwer w tym samym czasie aby byla dosc spora ilosc ludzi w tym samym czasie i pograla przez powiedzmy godzine czy tez dwie.

Jak sie z kontaktowac?

Discordem, pw/profil.