Skocz do zawartości

Nie posiadam piątej płyty (dysk 5). Czy mogę pobrać resztę gry?

Shafe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem kupilem Bf1 na premierze, i teraz chcialem sobie pograc, ale gra prosi o dysk 5, ktorego nie mam, prawdopodobnie zgubilem co jest dziwne bo o plyty zawszd dbalem, no ale go nie ma, teraz mam pytanie da sie przy 80% pobrac reszte gry, albo czy by ktos mi wyslal 5 dysk zebym pobral czy to by zadzialalo jakis sposob, bo pobierac 70gb przy internecie 1mb/s zajmie dzien..

Poszukuje grafika napisz do mnie na PW!

• 2 tygodnie później...

Mam identyczny transfer i miałem podobny błąd z Battlefrontem II (nie odpalało mi później gry, płytki były na ang rynek, klucz na pl). Niestety, "połowicznie" zainstalować gry z płytek się nie da. Do twojego konta został przypisany klucz, więc grę z samej platformy pobrać możesz ale niestety będzie trzeba ją ściągnąć całościowo.

MKfY45t.png

Star Wars to niezwykłe uniwersum, aby je dokładnie zrozumieć, musisz się bardziej zagłębić w jego treść np. czytając książki...

• pannikodem zmienił(a) tytuł na Nie posiadam piątej płyty (dysk 5). Czy mogę pobrać resztę gry?