Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Megatut - Wszystko O Poczatkach Wow


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam w tym poradniku pokaze Wam jak sciagnac pelna wersje gry World Of Warcraft(WoW)oraz jej dodadki wraz z patchami ,pokaze takze jak stworzyc bezplatne konto i jak grac za darmo!A wiec mozemy zaczynac!

 

1.Pobieramy pelna wersje gry wraz z dodatkami!

-otwieramy przegladarke internetowa

-wchodzimy na strone www.wow-europe.com

-wchodzimy w zakladke Account

-przechodzimy do zakladki Download

-wybieramy opcje Full Client

-Zchodzimy na dol i wybieramy wersje jezykowa jaka chcemy pobrac

-pobieramy instalator WoW,uruchamiamy i nastepnie jesli nie mamy zainstalowanej gry WoW wybieramy produkt World Of Warcraft i potwierdzamy wtedy instalator zacznie pobierac pliki instalacyjne.

 

-po sciagnieciu instalatora mozemy zaczac instalacje WoW instalator bedzie sciagal i jednoczesnie instalowal gre World Of Warcraft

-Po zainstalowaniu WoW podstawowej wersji gry mozemy zainstalowac dodatek!Wlaczamy instalatora i wybieramy produkt WoW:The Burning Crusade

-wykonujemy czynnosci te same co przy instalacji podstawowej wersji gry

-jezeli chcemy zainstalowac 2 dodatek World Of Warcraft : Wrath Of The Lich King , postepujemy tak samo jak przy poprzednim dodatku lub podstawowej wersji WoW

2.Patche!

Kazdy chyba wie ze zeby zagrac w WoW lub inna gre musimy miec ja spachowana do ktorejs z wersji zalezy gdzie chcemy grac na prywatnym serwerze lub , na global czyli na orginalnym serwerze gry WoW

-jezeli chcemy sciagnac patche musimy wejsc na ta strone :

 

http://www.strategyinformer.com/pc/patches/worldofwarcraft/patch.html

 

Na niej znajdziemy wszystkie patche do gry World Of Warcraft od wersji 1.2.3 do wersji 3.3.0

-Patch sciagamy i wklejamy do naszego folderu z gra WoW

-nastepnie uruchamiamy gre przez plik laucher.exe i mozemy grac! UWAGA!(MUSIMY ZMIENIC W realmlist.wtf ADRES PRYWATNEGO SERWERA NA KTORY CHCEMY ZOSTAC POLACZENI)!

 

3.Jak stworzyc konto na World Of Warcraft za darmo i nie?!

To oczywiste bez konta nie mozemy grac ... a wiec jest to kwestia tego czy chcemy grac na darmo lub nie za darmo mozemy grac jedynie na prywatnych serwerach a platnie na globalnym serwerze World Of Warcraft!

a)Prywane Serwery WoW

-wchodzimy na strone prywatnego serwa np: wowbeez.com i rejestrujemy konto na stronie prywatnych serwerow mozemy znalesc tez wersje patcha jaka potrzebujemy zeby grac na danym prywatnym serwerze WoW

 

b)Globalny serwer

Jest to serwer oryginalny na ktorym musimy placic abonament miesieczny za gre jezeli chcemy na nim grac musimy :

-wchodzimy na : www.WorldOfWarcraft.com

-Wchodzimy w zakladke Account i tam wybieramy Create Account tam tworzymy nasze konto rejestracja jest dosyc prosta po zrobieniu konta mozemy grac na pierwsze 10 dni gry dostajemy konto TRIAL czyli mozemy grac zadarmo a pozniej musimy juz placic.

 

4.Liste prywatnych serwerow World Of Warcraft możecie znalesc na poniżej podanej stronie :

http://www.wowstatus.net/serverlist.php

 

5.Troche informacji na temat samej gry .

Grę rozpoczyna się wyborem rasy i klasy postaci, a także (pośrednio – poprzez rasę) frakcji. Nadaje się swej postaci wygląd oraz imię. Po stworzeniu postaci gracz znajduje się w strefie startowej na pierwszym poziomie rozwoju postaci. Celem gry jest osiągnięcie 60 (lub jeśli posiada się dodatek The Burning Crusade – 70, w dodatku Wrath of the Lich King – 80, poziomu, wykonywanie zadań zlecanych przez bohaterów niezależnych, uzyskiwanie coraz wyższej reputacji w przeróżnych ugrupowaniach, zdobywanie jak najlepszego magicznego ekwipunku oraz bronienie honoru swojej frakcji na polach bitwy. Dodatkowo można też brać udział w przeróżnych zabawach takich jak: Walentynki, Festiwale, Święta Bożego Narodzenia, Halloween, Brewfest czy też Festiwal Ognia albo Świeto Księżyca – Pełni.

Każdy kontynent został podzielony na wiele mniejszych krain, które różnią się scenerią, poziomami potworów, miastami oraz innymi szczegółami (np. strefa dla graczy PvP). Wśród wszystkich krain świata World of Warcraft, jedynie osiem pozostaje dostępnych dla jednej z frakcji – cztery dla hordy i cztery dla sojuszu. Są to strefy startowe, w których zaczyna się rozgrywkę(każda rasa ma własną).

Gra jest płatna wymagany jest nie tylko zakup zestawu oprogramowania i wraz z nim licencji, ale także wnoszenie stałej opłaty abonamentowej za grę na serwerach.

Oprócz oficjalnych płatnych serwerów istnieją również prywatne – bezpłatne, używające tzw. emulatorów. Stworzenie oraz używanie takiego emulatora nie jest nielegalne w myśl amerykańskiego prawa (podlega mu WoW), jeżeli nie wykorzystano w tym procesie elementów chronionych prawem autorskim. Trzy najpopularniejsze takie silniki to Ascent, MaNGOS oraz Trinity. Co jest nielegalne, to gra na tych serwerach, wymaga bowiem dokonania odpowiedniej modyfikacji gry, czego wzbrania licencja (EULA).

Po przekroczeniu limitu 9 milionów graczy Blizzard umożliwił ściągnięcia World of Warcraft i bezpłatną grę przez 10 dni. Zapewne ma to na celu powiększenie liczby graczy w przyszłości.

MaNGOS (Massive Network Game Object Server) to jeden z emulatorów gry World of Warcraft. Program napisany jest w C++. Na stronie są dostępne wersje źródłowe (do samodzielnej kompilacji).

Od wydania dodatku Wrath of The Lich King, firma Blizzard wydała "wojnę" nielegalnym emulatorom poprzez dodanie do klienta programu, który rejestruje IP serwera, i wysyła go do firmy Blizzard.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...