Skocz do zawartości

Wyłączanie się komputera

Plesniawek#
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio grałem z kolegami oddziały, padłem i patrzyłem jak grają i nagle komputer mi się zrestował, przed tym resetem ogólnie grałem koło 2/3h. Potem wbiłem chwilę pograć i było w porządku, ale nie grałem długo. Teraz nie grałem 2 dni, dziś podczas grania jednego solo, jak usłyszałem kroki gościa na 1 albo 2 sekundy miałem czarny ekran, potem sobie grałem, w pewnym momencie chciałem zacząć się budować, i wyłączył mi się komputer, przez moment słyszałem takie jakby spięcia w słuchawkach. Musiałem kabel od zasilacza poruszać i dopiero mogłem go włączyc, przed chwila sie wyłączył sam znowu i też musiałem kabel poruszać, ogólnie jak ten kabel od zasilania podłączam to słychać takie spęcia elektrycznie tak jakby zawsze. Zasilacz był raz wymieniany bo padł wcześniej, ale przy starym od początku też było te spięcia słuchać przy ruszaniu kablem. Różnica była taka jak stary zasilacz sie zepsuł, że komputer przy obciążeniu czyli jak np. zaczynała mi się mapa w cs go ładować po prostu się resetował sam, a teraz mi się wyłącza. To znowu zasilacz tylko ten inaczej reaguje czy o co chodzi? Stopnie na płycie, procku i karcie są dobre jak cos