Skocz do zawartości

Problem z internetem

dzk123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Otóż mam taki oto problem, ze w ciagu dnia, gdy mam normalna predkosc mam straszne pingi. Po 150-400ms na ts, gdzie sredni ping tsa to ~56ms. Duzo straconych loosow. Na speed tescie mi wszystko pokazuje super, gdy pobieram gry na Steam tez pokzauje mi super predkosc do 1.2MB/s, a wracajc gdy np. gram w Tibie czy Nostale mam straszne lagi. W kazda sieciowke gdy gram. Sprawa z tsem wyglada zupelnie tak samo (sory za slaba spojnosc zdan) Gdy dzwonilem do dostawcy internetu powiedzieli mi, ze wykorzystuje caly internet do USA. Zrobilem formata pc Win10 64bit. zeskanowalem Malwarebytes, korzystam z AVG. Wczesniej, gdy nie mialem zadnego antyvirusa tez tak mialem (dlatego zainstalowalem) zaznaczam, ze tylko gralem w tibie i nostale nic nie robilem z pc i to stalo sie z dnia na dzien. Rozmawiajac z nimi i gdy podlaczylem jakikolwiek telefon do sieci czy nawet komputer to internet od razu skakal do maksymalnej predkosci pobierania mi internetu. I tu moje pytanie brzmi czy bylby jakis program do obserwacji mojego calego internetu.

Ps. Na pakiecie nocnym na ts mam 19ms. 

Edytowane przez dzk123
sprostowanie

c20fue.jpg

• Aive zmienił(a) tytuł na Problem z internetem

Tylko po cholerę ma być ta "obserwacja internetu" kiedy i tak nie wiesz co masz obserwować i jak. Programy tego typu nie polepszają ani nie znajdują błędów same, a już tym bardziej nie naprawią błędów jeśli nie są u ciebie w sieci domowej. 

Na dodatek masz denny jakiś  tam internet bo nawet nie napisałeś jaki i skąd, do czego podpięte i ile urzadzeń na nim działa. 
 Pewnie to modemowe albo wifi połączenie z lokalnym ISP 100 Mbps na 1000 luda do podziału.  

Ma Steamie też masz denne połączenie bo dla większości na dobrych łączach jest zwykle powyżej ok 4-5 a 10 to ideał u niektórych przez cały dzień. Zresztą pobieranie  Steam to połączenia p2p i nijak ma się to do grania potem w gry typu klient-serwer. 

Edytowane przez Ktosiu

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Nadal wielkie G... wiadomo, kompletnie  nic nie podałeś z sensem.

Wiemy tylko że : 

-mieszkasz na zadupiu świata

- masz internet ( JAKI MASZ , skąd i jak podpięty ? ! )

- masz nawet router, to fajnie że go masz ale JAKI MASZ  ?

Edytowane przez Ktosiu

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.