Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prosze O...


jjabloss

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę o działającego Unblockera / Multi clienta 1831 który będzie działał zarówno na windowsie XP jak i Windowsie 7.

Widze że na forum jest już unblocker pod 1831 ale on mi nie działa zarówno tu i tu (przeinstalowywałem kilka razy windowsa.. :D).

 

P.S Szybko!:P

 

 

pzdr. JJaBloSS

Opublikowano (edytowane)

No pisze poraz Kolejny. gdy chce odpalić ko jakimkolwiek Ublockerem,Multi clientem, Pisze przepraszamy za problemy, Aplikacja zostanie Zamknięta..

Z Wszystkim tak mam!! :(

Jak na xp jak na 7.:( (chodzi o windows :) )

 

 

BUMP!!

BUMP!!BUMP!!BUMP!!BUMP!!

BUMP!!

BUMP!!

BUMP!!

BUMP!!

BUMP!!

BUMP!!

BUMP!!

BUMP!!

BUMP!!

BUMP!!

BUMP!!

Edytowane przez jjabloss
Opublikowano

POMOCY!! SZUKLAM JUZ TYDZIEŃ PROOSZE!!

POMOCY!! :(

 

 

 

bump!

bump!

bump!

bump!bump!

 

bump!

bump!

bump!

bump!

bump!

bump!

bump!

bump!

bump!

bump!

bump!bump!

bump!bump!

bump!bump!

bump!bump!

bump!bump!

bump!bump!

bump!bump!

bump!bump!

bump!bump!

bump!bump!

bump!bump!

bump!bump!

bump!bump!

bump!bump!

bump!bump!

bump!bump!

bump!bump!

bump!bump!

bump!bump!

bump!bump!

bump!bump!

bump!bump!

bump!bump!

bump!bump!

bump!bump!

bump!bump!

bump!bump!

bump!bump!

bump!bump!

bump!bump!

bump!bump!

bump!bump!

bump!bump!

bump!bump!

bump!bump!

bump!bump!

bump!bump!

bump!bump!

Opublikowano

kolego zachowuj się jeżeli chcesz otrzymać jakąkolwiek pomoc

Na świecie jest tylu skurwieli to dlaczego najlepszego przyjaciela mi zamknęli

Opublikowano

pomagamy Ci od niewiem kiedy.

sprobuj run as administrator.

 

jesli nie dziala to wylacz antyvira i dopiero run as administrator.

 

jesli dalej nie dziala czekaj, sprawdzilem zagraniczne forum i nie bylo nic pod win7, tzn jest 1 ale to trojan.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Przeinstalowałem się wczoraj na windowsa XP

I dalej mam to samo..

Nie instalowałem ŻADNEGO anty wirusa

I dalej to samo!! :(.

Próbuje tez uruchomić jako administrator i nic!! :(

Opublikowano

to wklej screena z błędem

Net Freamwork 3.5 masz?

Service Pack 2?

Na świecie jest tylu skurwieli to dlaczego najlepszego przyjaciela mi zamknęli

Opublikowano

to zainstaluj i wklei ten błąd bo tracę cierpliwość do Ciebie

Na świecie jest tylu skurwieli to dlaczego najlepszego przyjaciela mi zamknęli

Opublikowano

Dziekuje Wam bardzo

Po Zainstalowaniu sp2 wszystko zaczęło działać

Banan^ Dostał Kilka(naście) +.:D

Przepraszam Za problemy

Do Zobaczenia, Jablo

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...