Skocz do zawartości

MURPG.NET | Season 2 | exp 200 | drop 90 | Market | brak FO itemów


ShowGM

Rekomendowane odpowiedzi

Wprowadzenie

MURPG.NET jest młodym, rozwijającym się projektem opartym na sezonie 2 MuOnline. Nieustannie szukamy sposobów na poprawę i co najważniejsze przywrócenie klasycznego sezonu 2 dla tych, którzy lubią oldschoolową rozgrywkę i uczucie nostalgii. Nie twierdzimy, że wszystko będzie odzwierciedleniem pierwotnej wersji sezonu 2 - eksperymentujeby any nieco zmienic tę grę. Oczywiście nie zmieniamy podstaw, takich jak oryginalne założenia gry czy eventy, ale oprócz tego dodamy własne rozwiązania i kilka nowych rzeczy. Przygotuj się więc na aktualizacje, które nadejdą i wprowadzą kolejne urozmaicenia!

 

Założenia

Wszystkie oryginalne treści, które oferuje sezon 2, odtwarzymy dla Ciebie! W pełni funkcjonujące eventy zwiększą przyjemność z gry na tym serwerze. Idąc tą ścieżką dostosowujemy poziomy potworów i ogólną siłę, aby gra była bardziej konkurencyjna - co oznacza, że ??bossowie będą silniejsi, a co za tym idzie, nagrody będą bardziej wartościowe! Co również będzie wymagało od graczy zdobywania poziomów i podnoszenia statystyk, ulepszenia sprzętu, zbierania premii od członków drużyny w celu zdobycia przewagi nad bossami.

 

Dotacje i itemy FO

W tym projekcie ściśle przestrzegamy zasady "nie ma itemów FO" lub "brak dodatkowych przywilejów za dotacje" - co oznacza, że ??nie można kupować punktów do poprawy statystyk postaci, sprzętu ani innych przedmiotów, które dają przewagę nad pozostałymi graczami. Możesz przekazać darowiznę, aby pomóc nam w utrzymaniu serwera, ale nie otrzymasz nic w zamian. Wszystko jest proste - Graj, aby wygrać! Im więcej zdobędziesz leweli i resów, tym więcej otrzymasz statystyk, tym lepszy sprzęt będziesz mógł zdobyć w eventach. Zapewne zauważyłeś, że mamy otwarty "SKLEP", z którego mogą korzystać wszyscy gracze. W naszym "SKLEPIE" możesz znaleźć ograniczone przedmioty jako wdzięczność za Twój czas spędzony na naszym serwerze. Po utworzeniu nowego konta, przed rozpoczęciem gry, powinno zalogować się do witryny i nacisnąć "Control Panel", aby aktywować konto kredytowe, w którym będą przydzielane dodatkowe kredyty w zależności od czasu spędzonego w grze (za pomocą przycisku EXCHANGE). Później, gdy zbierzesz wystarczającą ilość kredytów (przelicznik 60min = 10 kredytów), możesz odwiedzić nasz SKLEP, aby kupić różne przedmioty, biżuterię lub inne dobra. Ta opcja daje każdemu możliwość równego i sprawiedliwego zdobywania wyposażenia.

 

Społeczność

Staramy się stworzyć wspaniałą społeczność miłośników sezonu 2. W tym celu stworzyliśmy forum społecznościowe, do którego wszyscy mogą się przyłączyć, udostępniać informacje zwrotne na temat serwera, kontaktować się z innymi i publikować interesujące artykuły. Wsparcie ze strony naszej społeczności jest dla nas kluczowe, ponieważ jako gracze jesteśmy bardzo zainteresowani Waszymi opiniami na temat naszego projektu i sugestiami od Was, aby poprawić ogólne wrażenia z gry. Dołącz do naszego forum i dziel się swoimi pomysłami!

 

original.png

 

Informacje o serwerze.

Wersja: Sezon 2

Exp: 200

Party bonus: + 25 punktów za każdego członka party

Drop: 90

 

Punkty za poziom: SM, BK, ME: 5 (+ 1 z questem Marlona)

Punkty za poziom: MG, DL: 6 (Brak dodatkowych zadań)

 

Dodatkowe questy (Luke the Helper): 30 questów

Standardowe eventy:

Blood Castle - działa prawidłowo

Devil Square - działa prawidłowo

Chaos Castle - działa prawidłowo

Inwazja Goldenów - działa prawidłowo

Inwazja White Wizzard'a - działa prawidłowo

Atak Szkieletów - działa prawidłowo

Castle Siege - działa prawidłowo

Balgass w Crywolf - wyłączony

Kanturu Event - działa prawidłowo


 
Limit resów: 50

Cena resa jest dynamiczna: pierwszy reset jest bezpłatny, każdy następny reset +25 000 000 zen

 

Grand Res od 50 resetów

Koszt Grand resa: 1'000'000'000 zen

Nagroda za Grand resa: 500 kredytów + 2500 x liczba grand resów

 

Market: dostępny na stronie internetowej

 

Po więcej zapraszamy na stronę murpg.net i formu murpg.net/forum/, a także na serwer.

 

Pomoc w języku Łotewskim, Angielskim i Polskim.

 

W razie pytań możesz skontaktować się ze mną mailowo pod adresem: [email protected] lub w grze pod nickiem: ShowGM

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Niestety nic z tym nie możemy zrobić. Admin uznał to za stosowne rozwiązanie problemu z agility bugiem. Później nie będzie problemu ze skillami.

 

Jest to trochę uciążliwe na początku, ale jak dasz więcej agi, to już szybko leci. Ja osobiście pierwszego resa leciałem na alkoholu +20 speed attack :p

Odnośnik do komentarza

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum MURPG.NET | Season 2 | exp 200 | drop 90 | Market | brak FO itemów   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...