Skocz do zawartości

Problem z serwerem VPS - błąd podczas instalacji pluginów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem ponieważ męczyłem się robiąc serwer minecraft (1.8) przez około 3 tygodnie na localhoscie. Gdy skończyłem zabawe z pluginami i zbudowałem spawn itd. (Czyli serwer był gotowy) Postanowiłem wrzucić go na vps. Tak więc wrzucilem go zainstalowałem na Vps'ie Java i wszystko zaktualizowałem, po czym odpaliłem serwer. Wszystko niby było "OK" Ale po wejściu na serwer i zalogowaniu po wpisaniu /plugins wszystkie pluginy świecą się na zielono prócz: Essentials, EssenitalsChat i EssenitalsSpawn. Inne pluginy takie jak essentialsanibuild i tym podobne działają. Nie wiem jak temu zaradzić skoro wszystko wcześniej działało. Próbowałem przerzucić się na bukkit, inną werscje, aktualizowałem jave, wkrywałem inne wersje essensials ale nadal nic. Prosiłbym o pomoc i z góry mówię że jest to mój pierwszy temat dlatego jeśli napisałem go w złym dziale proszę o przeniesienie go do prawidłowego, Z góry Dziękuje za POMOC.

• Marosking zmienił(a) tytuł na Problem z serwerem VPS - błąd podczas instalacji pluginów

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Problem z serwerem VPS   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...