Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Potrzebny mi skrypt na włącznik lvl wyspy


Zongi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, 

Potrzebuje skryptu,  który będzie pokazywał / ukrywał poziom wyspy z pluginu ASkyblock na chacie

Dokładniej chcę, aby:

1.Po wpisaniu komendy '/ischatlevel on' chat będzie wyglądał np. tak:

[Lvl:685] [Gracz] nick: Text

Oraz wyświetli nam się informacja: '@cPoziom Wyspy Na Chacie Pokazany'

*w tym chcę, aby poziom wyświetlał się w danym kolorze dla danej rangi, czyli &f[&7&lLvl:{SUFFIX}{ISLAND_LEVEL}&f]&r

2.Natomiast po wpisaniu komendy '/ischatlevel off' chat będzie wyglądał tak:

[Gracz] nick: Text

Oraz wyświetli się wiadomość : '@c Poziom Wyspy Na Chacie Ukryty'

Jeśli istnieje taka  możliwość, prosiłbym, by było to w postaci placeholdera {LEVEL_TRIGGER} do EssentialsX Chat 

Z góry dzięki za pomoc :)

POZDRAWIAM 

PS. Sorki za wszelkie błędy, piszę to z telefonu 

Pomogłem ci ? Zostaw Lajka :)

 

To ty mi pomogłeś /aś? Przyjmij moją wdzięczność :) [i oczywiście lajka :)]

 

POZDRAWIAM SERDECZNIE! 

Opublikowano

A to nie można w script zrobić placeholdera ??

Chciałbym aby EssentialsX formatował chat, a script dodawał placeholder tylko

Pomogłem ci ? Zostaw Lajka :)

 

To ty mi pomogłeś /aś? Przyjmij moją wdzięczność :) [i oczywiście lajka :)]

 

POZDRAWIAM SERDECZNIE! 

Opublikowano

Chyba PlaceholderAPI oferuje takie coś

Jeśli ci pomogłem to daj lajka ❤️ 

 

Opublikowano

PlaceholderAPI nie pozwala (chyba) na tworzenie własnych placeholderów na dodatek z triggerem (a właśnie o to mi chodziło ). 

Chyba poradzę sobie w inny sposób,  ale jakby jednak się dało , to nie pogardzę i skryptem.

POZDRAWIAM :)

Pomogłem ci ? Zostaw Lajka :)

 

To ty mi pomogłeś /aś? Przyjmij moją wdzięczność :) [i oczywiście lajka :)]

 

POZDRAWIAM SERDECZNIE! 

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...