Skocz do zawartości

Serwer Hardcore z prawdziwego zdarzenia

Hardcore na wersji 1.12  

6 użytkowników zagłosowało

1. 1. Zagrałbyś na serwerze Hardcore na wersji 1.12 ?

• Tak
      5
    • Nie (Proszę uzasadnić dlaczego)
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Wróciłem do interesowania się minecraftem po 2 latach, i zatęskniłem za czasami serwerów hardcore typu skkf czy mchc. I tu nasuwa się moje pytanie, do ludzi którzy aktualnie wiedzą jakie serwery są najbardziej popularne. Czy są ludzie którzy byli by chętni zagrać na takim serverze HC, na wersji 1.12. I nie, nie zamierzam robić na wersję 1.8, ponieważ jest to cofanie się o kilka lat wstecz,a z tego co ja wiem, to zmiany pvp w 1.9 tylko urozmaiciły rozgrywkę. Od razu zaznaczam, że owy serwer był by typowym Hardcorem, małe dropy, na gildie dużo itemów do zdobycia, i bany na conajmniej 1 dzień po śmierci itp.

Zapraszam do dyskusji ;) 

Więc tak..

Już nie raz był temat Hardcore na 1.12.2 ale jakoś to ucichło po kilku dniach. Ja osobiście bym na takim serwerze zagrał. Aktualnie jest taki jeden serwer "hardcore" na 1.12.2, ale nie oszukujmy się jest on dość słaby, ale graczy nie brakuje :P.

Bany to max godzinke bo jak by gracz miał czekać dzień na unbana to troszke przesada xD

Próbuj zobaczymy co z tego wyjdzie :) 

• 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Serwer Hardcore z prawdziwego zdarzenia   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...