Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wysoki ping, tylko i wyłącznie w grach sieciowych


KBraszka47

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

Od sporego kawałka czasu borykam się z problemem wysokiego pingu, tylko i wyłącznie w grach sieciowych. Kontaktowałem się nawet z biurem obsługi klienta cyfrowego polsatu, jednakże podobno z ich strony wszystko jest jak najbardziej w porządku. Na speedtestach wszystko jest niby też w porządku, jednakże ping nie spada poniżej 100, a często jest i większy, a pobieranie często nie przekracza 1mb/s, a często jest nawet i niższe. Resetowałem do ustawień fabrycznych, jednakże zbyt dużo to nie dało. Sterowniki także aktualizowałem i inne szmery bajery. Wiecie może co zrobić w takiej sytuacji, czy da się jakoś zmniejszyć ping? Model routera to: DWR-921E, internet LTE.

0xKMYAx.png

Opublikowano

Jeżeli jest to radiowy internet, zdarzenia takie mogą mieć miejsce wystarczy, deszcz wiatr nieraz przeszkadza nawet to gdy drzewa zaczynają kwitnąć. A jeżeli jest to kablowy powinieneś zgłosić do biura ponieważ, póki co masz to niezgodne z umową. Sprawdzić powinieneś wszystkie kable, czy napewno są dobrze podpiete.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...