Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co myślicie o stworzeniu serwera RP?


yacht

  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrałbyś na serwerze takiego typu (RP)?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie, co myślicie o zrobieniu dobrego serwera reallife(rp) np. z możliwością kupna domu, modernizacją (np. zmiana jego koloru)

texturpackiem 3d, itp.

Zapraszam do zostawienia opinii na ten temat :D

+ zagłosowanie czy zagrałbyś na takim serwerze.

 

 

                         

 

Opublikowano

Tak prezentuję się telefon na chwilę obecną. (beta)
Piszcie opinię i pomysły co można jeszcze tam ewentualnie zmienić/dodać.
 
(nie zwracajcie uwagi na to (i_&_n) będzie tam imię i nazwisko, które jeszcze nie jest skończone)
Co do limitu kontaktów - im droższy telefon tym więcej kontaktów.


uToRNoF.png
 
vKSHCwU.png
 
HrzAxAz.png
 
nREt132.png
 
qOltICM.png
 
0ECfc85.png

 

                         

 

Opublikowano

Dużo pracy przy takim serwerze. Nigdy nie widziałem dobrze zrobionego serwera MC RP tak jak to opisałeś. Gdyby taki powstał i wypalił to myśle że byłoby wiele graczy :)

 

Pomogłem? Daj +

Opublikowano
Dnia 2.07.2018 o 10:06, Wolgard napisał:

O co chodzi z tymi kontaktami? Bo dzwonić pewnie nie można ;D 

 

Będzie można dodawać innych graczy do kontaktów i dzwonić do nich, jeszcze nie wiem jak to będzie mniejwięcej działało, ale pewnie coś w stylu msg.

 

                         

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...