Skocz do zawartości

Kupno pierwszej gitary do 350zł

weilimmk2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam gitary klasycznej do 350 zł. Zakup przez allegro lub inne serwisy. Czytałem trochę o tym i jak narazie śledzę firmy: Hohner, Yamaha, Admira, Miguel. Niestety nie wiem na co patrzeć - chodzi, żeby nie kupić sztuki, która po miesiącu się rozwali. Szukam używanych gitar, mógłby ktoś pomóc mi szukać ? Dzięki za pomoc.

• 5 miesięcy temu...

Temat stary ale jak już ktoś odkopał to dodam coś od siebie, może komuś przyda się odpowiedź.

Przez internet to tak na prawdę jeden ch*j co wybierzesz za te kwotę bo jakość gitary zależy od jej wykonania i każdy egzemplarz może się czymś różnić.

Sam ostatnio zmagałem się z wybraniem pierwszej "tańszej" gitary akustycznej i po przeczytaniu kilku porad zdecydowałem się na Yamahę ponieważ ludzie uznają ją za sprawdzoną markę.

Raczej żadna gitara nie rozwali się po miesiącu jeżeli będziesz się z nią bezpiecznie obchodzić chyba, że ma jakieś wady o których nie wiesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Kupno pierwszej gitary do 350zł   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...