Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

xasadax

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam taki problem, że posiadam dwa monitory. I chciałem móc swobodnie poruszać myszką raz na tym, raz na tym. No i jest taki problem, że jak mam odpalonego Hurtworld'a w trybie "pełny ekran" to jak przechodzę myszką na drugi monitor i nacisnę myszką na nim to grę minimalizuje do pulpitu. Jak otwieram grę w oknie to jest spoko można swobodnie przełączać i nie wywala, ale jest taki problem że zakrywa dolną część gry wtedy (czyli nie widzę życia i połowe paska jak mam odpaloną grę w oknie). Jak zmieniam rozdzielczość to okienko mi się zmniejsza :/

I tu moja prośba, żebyście mi pomogli jakoś odpalić grę w oknie, ale żeby był na pełny ekran i żeby nic nie zakrywało. Dam wam zdj jak to wygląda i sami zobaczycie. I tu coś dziwnego teraz bo 2 dni temu odpalilem gre normalnie i właśnie odpaliło się w oknie ale wszystko było widać i było idealnie. Na następny dzien znowu to samo :c

dsx.png

Opublikowano
39 minut temu, xasadax napisał:

Witam mam taki problem, że posiadam dwa monitory. I chciałem móc swobodnie poruszać myszką raz na tym, raz na tym. No i jest taki problem, że jak mam odpalonego Hurtworld'a w trybie "pełny ekran" to jak przechodzę myszką na drugi monitor i nacisnę myszką na nim to grę minimalizuje do pulpitu. Jak otwieram grę w oknie to jest spoko można swobodnie przełączać i nie wywala, ale jest taki problem że zakrywa dolną część gry wtedy (czyli nie widzę życia i połowe paska jak mam odpaloną grę w oknie). Jak zmieniam rozdzielczość to okienko mi się zmniejsza :/

I tu moja prośba, żebyście mi pomogli jakoś odpalić grę w oknie, ale żeby był na pełny ekran i żeby nic nie zakrywało. Dam wam zdj jak to wygląda i sami zobaczycie. I tu coś dziwnego teraz bo 2 dni temu odpalilem gre normalnie i właśnie odpaliło się w oknie ale wszystko było widać i było idealnie. Na następny dzien znowu to samo :c

dsx.png

Jeżeli jest dostępna opcja "Pełny ekran w oknie" skorzystaj z niej.

Opublikowano

hwwh.png

Niestety gra nie posiada takiej opcji, jest tylko włącz lub wyłącz pełny ekran.

Właśnie odpaliłem gierke i otworzyła się sama w oknie tak jak dwa dni temu czyli że wszystko widać. Nie wiem czym jest to spowodowane, ale wiem że jak zresetuje grę to znowu będzie źle.. Na zdjęciu pierwszym pokazane jest, że nie widać czerwonego pasku (życia) zaś na drugim już widać. Dlatego dziwi mnie to że raz odpala się dobrze w oknie, a raz jest źle :43_slight_frown:

  • Aive zmienił(a) tytuł na Jak otworzyć grę w oknie?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...