Skocz do zawartości

Geofilter na snapie

Diskienss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od dłuższego czasu mozna dodawać swoje geofiltry na snapa lecz muszą one przejść "weryfikacje" przez administratorów snapa. Ja też stworzyłem takie filtr , ale nie chcą mi go zaakceptowac. Robiłem juz cztery rózne lecz za kadzdym razem dostaje od nich tą samą wiadomość -.- Może ktoś pomoże?

Użyj mózgownicy i przynajmniej sie spytaj ich w czym problem.  

Nie wiem jak sobie to wyobrażasz ale nikt na forum nie ma pojęcia co ty tworzysz i gdzie robisz błąd nie wiedząc co nawet zrobiłeś albo czego nie zrobiłeś . Wiadomości też nikt nie czytał a znając życie w niej pisze co spaprałeś.   

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Jak nie wiecie o co chodzi to nie unoście sie tak odrazu. Jeżeli jesteście tacy inteligentni to wywnioskujecie dlaczego mi nie przyjeli : 

Thanks again for sending us your Geofilter submission. After carefully reviewing your work, we're sorry to say that we won't be able to publish it. As you know, each Geofilter must satisfy a number of criteria before we can push it publicly. Generally, a Geofilter is not accepted for publication for one of the following reasons:

Original Content: All graphics and portions of the graphic must be 100% original. Absolutely no logos or trademarks, including school crests or similar marks will be accepted

Not visually interesting or useful: Make sure all submitted Geofilters are something that people will want to use! Remember, anyone within the Geofence will have access to the filter.

Not relevant or too broad: Keep it local. Don't cover an entire country, state, or province. We consider Geofilters for entire cities, but the bigger the city, the higher the bar for quality.

Insufficient description: If your filter doesn't speak for itself, tell us why it's important!

Incorrectly formatted (PNGs): Make sure your Geofilter asset fits in a 1080x2340 pixel box. Also make sure that the file is not too huge (over 300kb).

Non-transparent background: Make sure you export your Geofilter on a background that is transparent. A common mistake is to export on an opaque background.

A i chce dodać ze jeden geofilter wysyłałem po raz 5, cały czas ten sam i właśnie mi go przyjeli, ale drugiego nie chcą przyjąć bo robiłem go dla miejscowości kolegi... Nie wiem od czego to zalezy ?

To właśnie najgorsze ze nie napiszą za co odrzucają tylko dają 5 podpunktów i coś z tego jest nie tak. a napisac do nich sie nie da

Jak to nie napisali? Jak byk stoi że

- łamiesz prawa autorskie nie publikując własnych grafik. Możliwe że publikujesz jakieś znaki towarowe czy loga . 

- wygląd całości jest mało interesujący wizualnie i szpetny. 

- mogłeś źle określić zasięg i obejmujesz zbyt duży obszar gdzie np powinien być lokalny w rejonie miasta czy państwa a nie od razu cały świat. Im większy ma być zasięg tym większe wymagania co do jakości i wykonania filtru. 

- nieprawidłowe rozmiary grafiki

- brak nieprzeźroczystego tła 

- i najważniejsze nie potrafisz nawet  napisać właściwie podstawowych informacji co ten filtr ma prezentować , tak samo brak umotywowania sensu publikacji filtru. 

Powiedział bym że według oceniających wykonanie filtru, jego prezentacja i sensowność istnienia w sieci  to dno. 

Filtr po prostu nie spełnia większości podstawowych wymagań do publikacji i  nie znasz podstawowych zasad publikacji co do wykonania i prezentacji.

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Geofilter na snapie   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...