Skocz do zawartości

Laptop, spadki fps

kakuzu800

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóz od kupna laptopa chociaz wiem ze nie sa do gier mam spadki w grach mam po 150 fps w csie i nagle bum spadek do 20 i powraca i tak co 5 min. Według mojej opinii laptop sie przegrzewa i zbija wydajnosc.

Model Laptopa:  https://www.mediaexpert.pl/laptopy/laptop-hp-pavilion-15-cc502nw-2cu27ea-,id-948672?gclid=Cj0KCQjwpcLZBRCnARIsAMPBgF3SP0axAZ8rsVPFZC2w4bCDTMvyb5V8uFCWAJorwaAlGxhJ9s3l-5oaArklEALw_wcB&gclsrc=aw.ds&dclid=CLKkitfb79sCFYfNsgod-MsD-w

I pytanie czy dałoby jakos temu zaradzic :)?

Paviliony są dość awaryjne. Jakie masz temperatury?

Masz problem z wyborem laptopa czy komputera? >Napisz do mnie<
Jestem równiez na GG: 1484081 również na facebooku >KLIK<
Lenovo Y510p i7-4700MQ // 8GB DDR3 // Lite-on 128GB SSD // NVIDIA GeForce GT 755M // Windows 8.1
Mysz Razer Deathadder

Zainstaluj HWmonitor i obczaj temperatury pod obciążeniem, grasz na baterii czy pod kablem? Masz ustawione zasilanie w Windowsie na pełną wydajność??

Moje złomy PC1: Phenom II x4 945 @3,6GHz OC, 12GB@1600MHz, Asus Radeon RX 460 4GB

PC2: Intel Xeon E5450  s.771/775 @4.1GHz OC,8GB@800MHz,MSi GTX 750Ti 2GB

Konsole:PSOne SCPH-102,PS2 SCPH-77004,PSP 3004,X360 Premium 2k6,PS4 Slim

Wydajność na zrównoważoną bo wysoka by mi tylko temperature podniosła. Na Kablu jak mam 100% i ciagle na kablu bo wtedy mi nie spadaja fpsy co 15 sekund tylko co  jaks minute-dziesiec. Lepiej ale nadal denerwuje.

hw1.png

hw2.png

Myślałem czy nie dac go do serwisu na wymiane pasty, i zakupieniem podkładki chłodzacej dałoby to coś?

• Aive zmienił(a) tytuł na Laptop, spadki fps

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Laptop, spadki fps   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...