Skocz do zawartości

Pomocy przy podaniu

MiśkiMiki

Rekomendowane odpowiedzi

@MiśkiMiki

[Imie i nazwisko postaci] urodzony [data urodzenia].Ma [wiek] lat, jego rodzinnym miastem/krajem jest [nazwa miejscowości]. Jest rasy [rasa], [tu opisz jego charakter, potem możesz napisać że przeprowadził się z jakiegoś miasta/kraju do los santos, gdzie wcześniej pracował, możesz też napisać o jego rodzicach/rodzinie, lub też przed pisaniem o charakterze możesz napisać co robił w młodym wieku np: był złodziejaszkiem, próbował dostać się do gangu a może pracował bo pochodził z ubogiej rodziny]

Mam nadzieje ze dasz lajka za to ;d

Jeśli nie odpisuje w temacie napisz mi na priv

Dnia 27.06.2018 o 08:29, azakv napisał:

@MiśkiMiki

[Imie i nazwisko postaci] urodzony [data urodzenia].Ma [wiek] lat, jego rodzinnym miastem/krajem jest [nazwa miejscowości]. Jest rasy [rasa], [tu opisz jego charakter, potem możesz napisać że przeprowadził się z jakiegoś miasta/kraju do los santos, gdzie wcześniej pracował, możesz też napisać o jego rodzicach/rodzinie, lub też przed pisaniem o charakterze możesz napisać co robił w młodym wieku np: był złodziejaszkiem, próbował dostać się do gangu a może pracował bo pochodził z ubogiej rodziny]

Mam nadzieje ze dasz lajka za to ;d

Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale przez to że pomagasz takim osobnikom na serwerze będzie więcej tak zwanych nie ogarów. Pisanie takiego podania ma na celu aby grało na nim jak najmniej dzieci.

Mobo: Aorus Z390 Pro|Cpu: i7 9700|Ram: Patriot Viper 4 3600MHz 16GB|Gpu: Rx 580 8GB|Psu: Seasonic Focus Plus 650W|Cooler: Noctua NH-U12A|Case: Corsair 220T 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Pomocy przy podaniu   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...