Skocz do zawartości

Komputer pod fortnite

Domasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kumpel namówił mnie ostatnio do pobrania fortnite i pogrania w niego, wszystko fajnie tylko mój kompik jest dość mocno drewniany i nie pozwala na komfortowe granie, chciałbym aby wyciągał te stałe 30 fps, obecnie wyciąga nawet do 40 xD, ale często spada nawet do 10 co jest nie grywalne, a na 30 już jest dość okej. Posiadam takie komponenty: 

-Intel Pentium E5200

-As rock g31 M-S

-Ge Force 9500 GT 

-2GB RAM DDR2

Wiem że zestaw jest do niczego, ale po wakacjach zamierzam kupić w końcu nową maszynkę, ale przez ten czas chciałbym go jeszcze poprawić żeby przez te 2miechy dało się coś pograć na tym kompiku, czy jak bym dołożył +2GB ram'u to pomogłoby to coś? Czy różnica byłaby nie wielka? 

I tutaj też moje drugie pytanko xD a propo tego kompika co mam go składać, ile dam rady tutaj wyciągnąć fps'ów i co byście zmienili(wiem że jest wątek od tego, ale wole już żeby w jednym to było)

-CPU Intel i3-8100 3.60 GHZ 6MB

-GPU Geforce GTX 1060 OC 6GB 

-Płyta główna MSI B360M PRO

-Ramy Ballistix DD4 2x4GB 2400/CL16

Zasilacza i obudowy już nie podaję xD dodam też że myślę aby zamiast i3 8100 wsadzić tu używaną i7 6700k, co o tym myślicie :D? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi, pozdrawiam

Co do pierwszego zestawu to dodanie ramu pomoże, ale nie zmieni diametralnie wydajności.

Na tym nowym zestawie fps'y będą już na wysokim poziomie, co do liczby fpsów nie chce strzelac, ale będzie to bardzo zadawalający wynik - plus jeżeli chodzi o procka to zostałbym przy tej i3 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Komputer pod fortnite   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...