Skocz do zawartości

Xiaomi redmi note 5 32 GB

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego, polecam dołożyć 100 zł i zakupić Xiaomi Redmi Note 5 4/64 GB, miałem okazję go przetestować.
Duża bateria 4000 mAh sprawdza się świetnie, używana podczas jazdy wraz z włączonym GPS (google map + yanosik) i wiadome aplikacje w tle typu messanger, po paru h nadal zadowolająca ilośc baterii. Aparat jak na tej klasy telefon daje telefon. Bardzo podoba mi się, tam szczególnie dopracowany typ zdjęcia "Portret" wykorzystujący obydwa aparaty. Panorama również zadowalająca. Telefon ogólnie dobrze zoptymalizowany pod kątem wydajności, aplikacji. Dodatkowo na pewno fajny "bajer" to podczerwień, pozwalająca sterować urzadzeniami typu klimatyzacja, telewizor (tak wiem, kazdy xiaomi to praktycznie ma, ale warto o tym wspomnieć) Minusem moze być według mnie jedynie brak NFC, oczywiście to juz zalezy od preferncji. Podsumowując jeden z najlepszych propozycji cena=jakość=wydajność w tej półce.Pozdrawiam

MOBO:  GA-B85M-D3H | CPU: Intel Core i5 4460 3.2 GHz / Turbo 3.4 GHz | RAM: Geil Dragon 8 GB DDR3 CL11|
GPU:  Nvidia GeForce GTX 970 OC 4GD5T | CPU cooling: be quiet! Pure Rock BK009 |SSD: SanDisk 128 GB SSD|
PSU:
Chieftec 600W
| Tower: Zalman Z3 +

42 minuty temu, Degusta napisał:

Kolego, polecam dołożyć 100 zł i zakupić Xiaomi Redmi Note 5 4/64 GB, miałem okazję go przetestować.
Duża bateria 4000 mAh sprawdza się świetnie, używana podczas jazdy wraz z włączonym GPS (google map + yanosik) i wiadome aplikacje w tle typu messanger, po paru h nadal zadowolająca ilośc baterii. Aparat jak na tej klasy telefon daje telefon. Bardzo podoba mi się, tam szczególnie dopracowany typ zdjęcia "Portret" wykorzystujący obydwa aparaty. Panorama również zadowalająca. Telefon ogólnie dobrze zoptymalizowany pod kątem wydajności, aplikacji. Dodatkowo na pewno fajny "bajer" to podczerwień, pozwalająca sterować urzadzeniami typu klimatyzacja, telewizor (tak wiem, kazdy xiaomi to praktycznie ma, ale warto o tym wspomnieć) Minusem moze być według mnie jedynie brak NFC, oczywiście to juz zalezy od preferncji. Podsumowując jeden z najlepszych propozycji cena=jakość=wydajność w tej półce.Pozdrawiam

A właśnie jak działają taki apki jak messenger? Tną się,są scinki? Na moim już starym jak na telefon Honor 5x czase tak przytnie np. messengera,że niekiedy muszę włączyć i wyłączyć telefon.

Nie, takich problemów tutaj nie napotkasz :) Musiałbyś się bardzo postarać, żeby ten telefon zmulić. 4GB ramu i wydajny ośmiordzeniowy snapdragon daje naprawdę rade w tym połączeniu :)

MOBO:  GA-B85M-D3H | CPU: Intel Core i5 4460 3.2 GHz / Turbo 3.4 GHz | RAM: Geil Dragon 8 GB DDR3 CL11|
GPU:  Nvidia GeForce GTX 970 OC 4GD5T | CPU cooling: be quiet! Pure Rock BK009 |SSD: SanDisk 128 GB SSD|
PSU:
Chieftec 600W

• 3 tygodnie później...

Do 1000 zł niczego lepszego od Redmi Note 5 nie kupisz aktualnie. W tym momencie w sferis / proline masz za 900-950 zł wersję 4/64. Świetny hardware, poprawiony aparat (technologia oparta o tę z Mi A1) względem wcześniejszej odsłony, sterowanie gestami, kapitalny czas pracy na baterii, wsparcie na jeszcze kilka sezonów. Nie licząc głośnika i braku NFC smartfon nie ma wad. 

A co do sferisa to podobno zamykają stacjonarne sklepy i zostanie tylko sprzedaż przez internet :D

PSU:
Chieftec 600W

Dnia 16.07.2018 o 11:32, Krzysztofnowak napisał:

polecam poczytać opinie co raz więcej negatywnych z tego sklepu :) 

Ceneo: 202 pozytywy vs 3 negatywy w ciągu ostatnich 30 dni. Xcom gorzej wypada, 345 poz vs 8 neg ;) 

Europejska dystrybucja jest jak najbardziej ok.

Dnia 17.07.2018 o 14:22, Degusta napisał:

A co do sferisa to podobno zamykają stacjonarne sklepy i zostanie tylko sprzedaż przez internet :D

Internet to przyszłość ;) Utrzymanie takich salonów pewnie sporo kosztuje. Widzę że mają  jeszcze 2, Warszawa i Łódź

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Xiaomi redmi note 5 32 GB   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...