Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Runes of Magic] Chronicles of Arcadia - Fallen


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5160967.png

Witam wszystkich bardzo serdecznie w tym temacie. Otóż chciałbym zaprosić chętnych do gry razem z nami w Runes of Magic na serwerze Chronicles of Arcadia. Oprócz podstawowej zawartości gry można znaleźć tu innowacyjne rozwiązania, a także waluta zwana diamentami jest upowszechniona, co pozwala się ubierać, nie ponosząc realnych kosztów, prócz czasu oczywiście.

Gildia Fallen jest nowym tworem, który od początku zaczyna zabawę, by dotrzeć jak najwyżej. Chęci są wielkie, aczkolwiek potrzebni nam ludzie do tej zabawy. Nie jest ważne, czy już grałeś w Runes of Magic czy też nie. W razie czego służymy radą. Jedyne, czego wymagamy, to obecność na komunikatorze Ts3! Dlaczego? Ponieważ całe życie gildyjne odbywa się właśnie na komunikatorze!

Po więcej informacji zapraszam na PW! Ewentualnie w grze piszcie: Asmodeush, Citrax, Avogadro, Gonzales!

Poniżej załączyłem Wam filmik z nowej instancji, którą znajdziecie tylko na Arcadii.

arcadia.png

  • Biter. zmienił(a) tytuł na [Runes of Magic] Chronicles of Arcadia - Fallen

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...