Skocz do zawartości

Szukam pluginów na antylogout, kity z gui i antycrash

margamis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam pluginu na antylogout taki jak jest na serwerze dragon-survival.eu tak samo potrzebuje z tego serwera kity z gui i ogólnie potrzebuję antycrafh. Proszę o podanie tych pluginów a jak ktoś chce mi pisać pluginy lub zrobić które potrzebuje proszę o kontakt na pw  forum i podam wtedy inny kontakt

• Biter. zmienił(a) tytuł na Szukam pluginów na antylogout, kity z gui i antycrash

@margamis

Witam, więc zacznijmy od tego "Szukam pluginu na antylogout taki jak jest na serwerze dragon-survival.eu tak samo potrzebuje z tego serwera kity z gui i ogólnie potrzebuję antycrafh."

A co mam wejść do nich na ftp i se wziąć i ci podać? ;d (drago-hajs ma swoje autorskie pluginy, ponieważ wątpię, żeby taki wielki serwer miał by xessentials albo normal ess)

"Proszę o podanie tych pluginów a jak ktoś chce mi pisać pluginy lub zrobić które potrzebuje proszę o kontakt na pw  forum i podam wtedy inny kontakt"

Ta już ci ktoś pisze pluginy tak wgl. postaraj się bardziej z pisaniem, żeby to jakoś ładnie wyglądało.

Poszukaj sobie jakiegoś technika jeżeli nie znasz się na pluginach i nie wiesz gdzie ich szukać.

najlepszy anty-crash to zawsze aktualne pluginy wraz z silnikiem oraz częste zgłaszanie błędów ich autorom

anty-logout jest już w pliku spigot.yml silnika spigot, wystarczy ustawić jakąś wartość w polu "player-shuffle:"

pluginów na kity w gui jest pełno, podam pierwszy lepszy jaki udało mi się znaleźć w google

https://www.spigotmc.org/resources/essentials-kit-gui-opensource.15160/

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Szukam pluginów na antylogout, kity z gui i antycrash   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...