Skocz do zawartości

Poszukuje pluginow Survival+gildie


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Może nie powinienem się w to wtrącać ale nie radzę Ci robić serwera sv + gildie na 1.7.2, bo jest ich pełno, i nie wiem czy uda ci się wybić. (no chyba że robisz serwer dla znajomych i nie zależy ci na rozgłosie)

Dobra, a więc zacznijmy tą listę:

- WorldEdit (https://dev.bukkit.org/projects/worldedit) Podstawowy plugin każdego szanującego się serwera. Pomocny jedynie administracji w budowie obiektów które mają za zadanie służyć graczom.

- PermissionsEx (https://dev.bukkit.org/projects/permissionsex) Plugin ten przydatny jest administracji. Pomoże on spersonalizować serwer do upodobań osoby użytkującej.

- AuthMe (https://dev.bukkit.org/projects/authme-reloaded) Bez tego pluginu nie ma prawa działać żaden serwer non-premium. Dodaje on nakaz logowania przed wejściem na serwer.

- ClearLagg (https://dev.bukkit.org/projects/clearlagg) Plugin opcjonalny. Podobno eliminuje lagi, ale nie miałem okazji przekonać się o jego prawdziwych możliwościach.

- Set Home (https://dev.bukkit.org/projects/simple-home) Zawsze spotykałem się z możliwością ustawienia /sethome na serwerze survival, więc wstawiam ten plugin tutaj.

- Factions (https://dev.bukkit.org/projects/factions) Ten o to plugin doda możliwość tworzenia gildii, ich walk, oraz zajmowania terenu.

- OpenInv (https://dev.bukkit.org/projects/openinv) Może się przydać dla administracji. Sprawdza przedmioty w ekwipunku innego gracza w czasie rzeczywistym.

- Health Bar (https://dev.bukkit.org/projects/health-bar) Pokazuje ile hp pozostało innemu graczowi bądź mobowi.

Jest to zaledwie kilka pluginów które udało mi się teraz znaleźć, zawsze możesz ich pobrać więcej.

Mam nadzieje że odpowiedź była wystarczająca :12_slight_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający forum Poszukuje pluginow Survival+gildie   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...