Skocz do zawartości

[Reklama] Multigaming.pl - Baw się razem z nami podczas mundialu!

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

Jak już pewnie dobrze wiecie (a jeżeli nie, to za chwilę się dowiecie ;)), reprezentuję firmę Multigaming.pl
Z okazji Mundialu, który zaczyna się już dzisiaj - chcielibyśmy zaprosić Was do wspólnej zabawy.

35306012_1801422949925126_68812130519288

Przygotowaliśmy szereg postów, które będą pojawiać się w kolejne dni eventu, 
które pozwolą nam się razem bawić i kibicować ulubionym drużynom!
Poza tym, że chcemy się z Wami integrować i dowiedzieć się więcej na temat Waszych mundialowych preferencji,
chcemy także dać Wam możliwość sprawdzenia naszej oferty.

Część postów przygotowana została w "konkursowej" formie i od razu zaznaczę, że przeznaczona jest dla wszystkich.
Jeżeli masz już u nas usługi - będziesz mógł sprawdzić kolejne, albo uzyskać przedłużenie ich ważności.
Jeżeli nie jesteś jeszcze naszym klientem - będzie to najlepszy sposób na to, żeby nim zostać (przetestujesz usługi, mamy nadzieję,
że zakochasz się w nich i zostaniesz z nami na dłużej :17_heart_eyes: - taki mamy sneaky plan ).

Na razie nic nie zdradzam, zostawiam jednak zajawkę, żeby zasiać ziarneko ciekawości 
i zachęcam do obserwowania naszego fanpage podczas XXI Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej! 
W kolejnych postach będę dawała znać o tym, co się dzieje i w jaki sposób się bawimy,
ale prawda jest taka, że przewidziałam kilka aktywności dla najbardziej ekhm... "czujnych" użytkowników,
dlatego jeżeli jesteście zainteresowani wspólną zabawą - dołączcie do nas już teraz!

Nie chcę też, żeby ten temat był jałowy i żeby pojawiały się tylko moje wpisy, więc jeżeli macie jakiekolwiek pytania,
wątpliwości, rozterki, problemy, albo zwyczajnie chcecie porozmawiać to serdecznie do tego zachęcam.

Pozdrawiam serdecznie,
Paulina
~ Multigaming.pl

STRONA MULTIGAMING.PL

17 minut temu, Easy. napisał:

Mam takie pytanie bo w dziale widzę same dyskusje albo opinie na temat mg. A ty się tu wpierda... z reklamą waszego " eventu " i ty tak z tym na poważnie?

Tak, ja tak na serio. W regulaminie nie widzę zakazu promowania własnej marki, a jako że nie ma tutaj dedykowanego działu firmom, które chciałyby ogłosić cokolwiek, postanowiłam dodać post tutaj, z zaznaczeniem, że to reklama, jeżeli kogoś takie posty nie interesują. 

Jeżeli nie można wstawiać tego typu postów, myślę, że administracja odpowiednio zareaguje a ja bardzo przepraszam, ale nie zauważyłam takiej informacji. Wiem jednak, że było tutaj sporo zainteresowanych osób naszym hostingiem i ostatnio niewiele się w tym dziale dzieje, to dałam pole do dyskusji, możliwości testowania naszych usług i zapoznania się z naszymi działaniami.

Pozdrawiam serdecznie,
Paulina
~ Multigaming.pl

Ale ty opisałaś bardziej wasz event niż hosting. A to że w tym dziale nic sie nie dzieje to nie jest jakaś nowość.

Co do 

38 minut temu, Paulaaaa napisał:

nie ma tutaj dedykowanego działu firmom

To zapraszam do napisania sugestii może twój pomysł przejdzie może nie.

https://www.mpcforum.pl/forum/611-sugestie-dotyczące-forum/

oDYVDfv.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Reklama] Multigaming.pl   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...