Skocz do zawartości
  • 0

Wyświetlenie 5 ostatnich ID w różnych miejscach...

SeZeVx

Pytanie

Witam mam problem. Chcę zrobić listę banów na moją stronę. Chciałbym aby brało 10 ostatnich ID i z tych wierszy Nick SteamID64 Itp ustawiało odpowiednio. Mam zrobione tak i nie wiem jak sie dalej za to zabrać.

<?php

session_start();

require_once "logowanie/connect.php";

$polaczenie = @new mysqli($host, $db_user, $db_password, $db_name);

if ($polaczenie->connect_errno!=0)
	{
		echo "Error: ".$polaczenie->connect_errno;
	}
	else
	{

if ($rezultat = @$polaczenie->query(
		sprintf("SELECT * FROM ban ORDER BY id DESC LIMIT 10")))
		{
				$wiersz = $rezultat->fetch_assoc();
				$_SESSION['id'] = $wiersz['id'];
				$_SESSION['nick'] = $wiersz['nick'];
				$_SESSION['steamid64'] = $wiersz['steamid64'];
				$_SESSION['powod'] = $wiersz['powod'];
				$_SESSION['czas'] = $wiersz['czas'];

$rezultat->free_result();
				$polaczenie->close();
        }	
    }
?>

A dalej na stronie mam:

<div class="col s12 m12" style="margin-top: 25px;">
          <p class="white-text" style="font-size: 20px;margin-top: 0;">Nick: <b><?php echo $_SESSION['nick']; ?></b></p>
          <p class="white-text" style="font-size: 20px;">SteamID64: <b>61346981389346</b></p>
          <p class="white-text" style="font-size: 20px;">Powód: <b>Obrażanie Administracji</b></p>
          <p class="white-text" style="font-size: 20px;">Czas Blokady: <b>13.06.2018 - 20.06.2018</b></p><hr>
        </div>

<p class="white-text" style="font-size: 20px;margin-top: 0;">Nick: <b><?php echo $_SESSION['nick']; ?></b></p>
          <p class="white-text" style="font-size: 20px;">SteamID64: <b>61346981389346</b></p>
          <p class="white-text" style="font-size: 20px;">Powód: <b>Obrażanie Administracji</b></p>
          <p class="white-text" style="font-size: 20px;">Czas Blokady: <b>13.06.2018 - 20.06.2018</b></p><hr>
        </div>

</div>

Teraz wyświetla tylko jeden najnowszy nick. A chciałbym aby 3 najnowsze.

Za pomoc daje +

Pomogłem? Daj +

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zrobiłbym to trochę inaczej, bo z tego co widzę ten kod to kompletna porażka.

Tutaj masz kod PHP:

function showBans(){
        require_once "logowanie/connect.php";
        $conn = new mysqli($servername, $username, $password, $dbname);
        if ($conn->connect_error) {
            die("Connection failed: " . $conn->connect_error);
        }
        $sql = "SELECT * FROM ban LIMIT DESC 10";
        $result = $conn->query($sql);

if($result->num_rows > 0){
            while($row = $result->fetch_assoc()) {
                $json = file_get_contents('https://api.steamid.eu/request.php?api=PJ6A6O8V2AZDA93C447R&player=' . $row["steamid64"]. '&request_type=1&format=json');
                $obj = json_decode($json, true);
                echo
                "
                 <div class=\"col s12 m12\" style=\"margin-top: 25px;\">
                    <p class=\"white-text\" style=\"font-size: 20px;margin-top: 0;\">Nick: <b>" . $row["nick"]. "</b></p>
                    <p class=\"white-text\" style=\"font-size: 20px;margin-top: 0;\">Inne nicki: <b>" . $obj['namehistory'][0]['name']. ",&nbsp" . $obj['namehistory'][1]['name']. ",&nbsp" . $obj['namehistory'][2]['name']. "</b></p>
                    <p class=\"white-text\" style=\"font-size: 20px;\">SteamID64: <b>" . $row["steamid64"]. "</b></p>
                    <p class=\"white-text\" style=\"font-size: 20px;\">Powód: <b>" . $row["powod"]. "</b></p>
                    <p class=\"white-text\" style=\"font-size: 20px;\">Czas Blokady: <b>" . $row["czas"]. "</b></p><hr>
                </div>
                ";
            }
        }else echo "BRAK BANOW";
    }

I zamiast tego HTML'a wpisz:

<?php showBans() ?>

Wszystko powinno działać :) Nie mówię, że jest to optymalne.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Wyświetlenie 5 ostatnich ID w różnych miejscach...   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...