Skocz do zawartości
  • 0

Problem z pulpitem

HeroGraj

Pytanie

Witam. Mam problem z komputerem, i windowsem...
Ogolnie przepraszam za brak polskich znakow, wina tez lezy w tym co sie wydarzylo, chyba, przynajmniej po tym tak mam.
Ogolnie wlaczylem sobie dzisiaj kompa. Loguje sie, i dostalem napis ze nie powiodlo sie logowanie na tak zwany "ryj", loguje sie jeszcze raz, wyskakuje blad windows'owy, ze nie ma C:\Windows\System32\config\systemprofile\dekstop, zagladam do folderu, patrze, rzeczywiscie nie ma. Restarty kompa, szukanie na necie zaskutkowaly tym, ze wylaczylem menedzerem zadan proces explorer.exe, po czym go uruchomilem. Ogolnie caly czas nie mialem zadnych ikon na pulpicie, czytalem tez na innych forach i postach, zeby wkleic folder pulpit tam, no ale... Nie chce kopiowac tego i miec 2 pulpity na dysku, chce, aby spowrotem czytalo mi pulpit z c:/users/
Po restarcie kompa, musze od nowa restartowac explorer.exe aby pliki, nie tylko pulpit, bo tez appdata, i w sumie pobrane i pewnie cos jeszcze byly czytane faktycznie z mojego uzytkownika.

Edit: Język klawiatury już zmieniłem. Chodzi mi tylko o te pliki.

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Problem z pulpitem   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...