Skocz do zawartości

NPL TS3

ShamiYami

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z uzyskaniem licencji non profit dla mojego serwera. Juz parenascie razy pisalismy o nia i za kazdym razem zostaje odrzucona. Nie znamy dokladnego powodu, mamy serwer vps bez licencji, strona bez reklam itd. jest, osoby spedzajace u nas czas tez sa. Czy znacie moze przyczyne lub wiecie moze jak ta licencje latwo dostac? (W razie potrzeby podam serwer). 

Za kazda pomocna odpowiedz dziekuje :)

Heyoo,

Jest dużo poradników które mogą tobię w tym pomoc, ale napiszę ci powody które musisz spełnić w 100%.

1. Stwórz forum, i zrób pseudo boty które zrobią rozgłoś na forum, spam lub jakieś randomowe tematy.

2. Nie posiadaj publicznych kanałów, i proś o licencje jako osoba publiczna lub osoba która posiada clan w danej grze.

3. Używaj języka angielskiego jak i zaproś znajomych żeby była jakaś dana aktywność na TeamSpeaku przez pewien okres.

4. Pamietaj o emailu naprzykład: [email protected] lub [email protected]

Jeżeli będziesz dalej potrzebował pomocy, mogę wypełnić wszystko za ciebie i napisać nowy post z wszystkimi informacjami.

1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum NPL TS3   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...