Skocz do zawartości

[Realm Royale] Przedstawienie maga

DoItKing

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio jak wiemy powstała nowa gra od Hi-rez która jest Spin Offem Paladinsów ... (TAK WIEM ŻE TEN TEMAT JEST W FORUM PALADINS ALE NIE MA JESZCZE FORUM DLA REALM ROYALE KIEDY TAKI OWY POWSTANIE WRZUCĘ TAM TEN PORADNIK a wrzuciłem ten poradnik na paladinsy bo to w końcu Spin Off) no i jak wiemy jest to gra Battle Royale ! No więc widząc że dużo osób nie wie jak grać i nie widziałem żadnego poradnika do owej gry to postanowiłem że ja to zrobię :) No więc myślałem jaki poradnik tu zrobić ... no i wpadłem na pomysł że zrobię poradniki do każdej z klas/Postaci w Realm Royale :D dziś pokaże wam Poradnik do mojej ulubionej postaci jaką jest mag ;) później też wstawię poradniki do innych postaci czyli do : Wojownika,Łowcy,Assasyna i inżyniera ale teraz zapraszam was do Poradnika !

KRÓTKIE PRZEDSTAWIENIE MAGA :

Mag to moja ulubiona postać dzięki jego ,,F'' który może nas uratować w każdej sytuacji lecz także jest niezły do Escape :D Mag według Większości graczy jest najsłabszą postacią jednak gra nim sporo ludzi a to zasługa jego ,,F'' jednak jego reszta skilli również jest dobra chodź niedoceniana. Gra magiem różni się od gry innymi klasami bo każda klasa gra inaczej. Według mnie mag jest średnio-łatwy do ogarnięcia.

OPIS SKILLI :

Soar : Słynne ,,F'' o którym mówiłem. Jest to Skill który dostajemy  na początku gry. Dzięki niemu możemy poczuć się jak Superman i latać po chmurach ... jednak na przez chwilę ...

Biała jakość : 16 Sekund odnowienia i 3 sekundy trwania skilla , Zielona jakość : 14 sekund odnowienia i 3,5 sekundy trwania skilla, Epicka Jakość : 12 sekund odnowienia i 4 sekundy trwania Umiejętności, Legendarna jakość : 10 sekund odnowienia i 4,5 sekundy trwania

(RESZTĘ SKILLI MOŻNA ZNALEŹĆ W SKRZYNKACH !)

Explosive Flask : Kiedy użyjemy tego skilla i rzucimy naszego wybuchowego skilla w Przeciwnika ten zostanie spowolniony

Biała jakość : 15 % spowolnienia i 12 sekund odnowienia, Zielona jakość : 30% Spowolnienia i 10 sekund odnowienia, Epicka jakość : 45 % spowolnienia i 8 sekund odnowienia, Legendarna jakość: 60% spowolnienia i 6 sekund odnowienia

Fireball : Nasz skill który zadaje przyzwoitego Damage :D Jest to Kula ognia, która przechodzi przez wrogów w linii.

Biała jakość : 450 dmg, Zielona jakość : 600 dmg,Epicka jakość : 750 dmg, Legendarna jakość : 900 dmg

Iceblock : skill który uratuje nas w poważnych sytuacjach ... ten skill robi nas nieśmiertelnych na 3 sekundy i w dodatku leczy 100 hp  co sekundę

Biała jakość : 14 Sekund odnowienia i 3 sekundy trwania,Zielona jakość : 12 sekund odnowienia i 4 sekundy trwania, Epicka jakość : 10 sekund odnowienia i 5 sekund trwania,Legendarna jakość: 8 sekund odnowienia i 6 sekund trwania

Wall : Według mnie ... najsłabszy skill maga jednak użyteczny :) Ściana ta potrafi nas uratować w jaki sposób ? no więc przyjmijmy że idzie warrior z legendarną bronią a my mamy mało hp a zanim się wyleczymy zginiemy ... co zrobić ? stawiamy ścianę przed drzwiami by ten nie mógł do nas wejść szybko się leczymy i ... 1 kill dodany do naszego konta :D można go również użyć by ten wybił nas w powietrze.

Biała jakość : 14 sekund odnowienia i 3 sekundy trwania,Zielona jakość: 12 sekund odnowienia i 5 sekundy trwania,Epicka jakość:10 sekund odnowienia i 7 sekund trwania,Legendarna jakość:8 sekund odnowienia i 9 sekund trwania

I to wszystkie skille jakie posiada na razie mag :D

KLASOWA LEGENDARNA BROŃ !

Jak wiemy każda postać ma swoją legendarną broń : Wojownik topór assasyn snajperkę łowca łuk :P a no i jeszcze inżynier ma legendarną broń jednak nie pamiętam nazwy PRZEPRASZAM

Mag również ją ma jednak ... O wiele słabszą dlatego dużo osób mówi że mag jest słabą postacią ... ponieważ 275dmg jak na legendarną broń to nie za dużo lecz mało ... jedynie co go usprawiedliwia to to że z jego broni strzela się co sekundę :P a jego legendarną bronią jest kamienna różdżka którą i tak lepiej mieć w EQ niż jakiś tam pistolet trujący lub rewolwer ...

GDZIE MAM LECIEĆ ?! A MOŻE TO BEZ ROŻNICY JAKA KLASA GDZIE LECI ?!

widzę że ludzie zaznaczają miejsca tam gdzie jest najbliżej :P i to jest błąd ... każda klasa powinna lecieć w inne miejsce a cały team powinien zwrócić uwagę jakich sojuszników mamy ( czyli np : 2 inżynierów jeden assasyn i dwóch wojowników) i powinni do tego się dostosować czyli lecieć całą drużyną w miejsce w którym każdy sojusznik ma równe szanse ... No ale przecież każda postać ma równe szanse ! pewno niektórzy tak myślą jednak nie w tej grze bo taki mag w naszym teamie może być sporym utrapieniem dla całego naszego teamu a to z powodu o którym zaraz powiem ... No więc mag nie ma za bardzo skilli dzięki którym by mógł wlecieć w cały team i potem szybko uciec jak taki woj ... Wojownik powinien lecieć w miejsca gdzie jest dużo ludzi by z nich zdobyć loot a gdy nie będzie sobie dawał rady to używa ,,F''  a potem Charge i już przeciwnik go nie znajdzie ... a mag jest jakby jego przeciwnością ponieważ ma tylko jeden skill do Escape czyli Soar ... no ale pewnie powiecie że macie jeszcze ściane i iceblock no ta ta ... tyle że jeśli jesteś na otwartej przestrzenni znalezienie jednego domku będzie problemem i postawieniem ich w drzwiach by przeciwnik do ciebie nie dobiegł i cię nie zabił ... a co z Iceblock ? no co użyjesz go wyleczysz się i co dalej ? dalej czeka cię szyba śmierć :P Mag powinien lecieć w miejsca niewyludnione ... czyli jeśli lecimy przez zimową krainę i Leśną krainę a pustynną omijamy to cały nasz team powinien lecieć na pustynną gdyż mało osób będzie się chciało lecieć do niej także naszemu teamowi z pewnością też i to jest to utrapienie ... jest jeszcze drugi wariant a tym wariantem jest że nasz team leci obok pustynni ale nie na pustynnie tylko obok niej by zabić ludzi i zdobyć z nich loot a my natomiast lecimy dalej na pustynię zbieramy loot i jak najszybciej biegniemy do naszego teamu nie wdając się w walkę gdyż sam mag nie pokona czteroosobowego teamu :P

JAKIE ITEMY MAM ZBIERAĆ ?! czyli przykładowe buildy :

Buildy czyli zestaw naszych przedmiotów to ważna sprawa ... jak wiemy w realm royale mamy tylko dwa sloty na broń i trzy sloty na moce z czego jeden jest już zajęty na początku gry ... no więc teraz pokaże wam przykładowe buildy skilli i itemów :

1.

Standard Build: Fireball, Ice Block, Soar

ten build to jeden z prostszych buildów ... ze skilli powinniśmy mieć minimum : Fireball jakości zielonej , Ice Block jakości zielonej lecz lepiej epickiej , No i Soar jakości minimum białej lub jeśli będziemy mieli szczęście jakości legendarnej

Z itemów powinniśmy mieć :

A) Stone Spear (jakości legendarnej wykutej w kuźni) i Sword (jakości epickiej)

B ) Heirloom Rifle ( jakości minimum zielonej ) i Stone Spear (jakości legendarnej)

2.

Aggressive Fire Build: Explosive Flask, Fireball,Soar

Ten Build różni się od poprzedniego jego stylem gry ... w tamtym buildzie graliśmy bardziej ostrożnie a w tym gramy bardzo agresywnie ... dwa skille które dobrze ze sobą grają czyli Explosive Flask i Fireball B) ze skilli powinniśmy mieć  minimum  : Explosive Flask ( jakości epickiej ), Fireball ( jakości minimum zielonej lepiej mieć jednak epicką ) i Soar ( Najlepiej legendarną jakość ale Epicka też może być)

Z itemów natomiast :

A) Heirloom Rifle (jakości zielonej minimum) i Sword ( jakości zielonej )

B ) Stone Spear (jakości legendarnej) i Shotgun ( jakości zielonej )

C) Crossbow ( jakości zielonej ) i Stone Spear (jakości legendarnej)

W JAKI SPOSÓB ZABIJAĆ INNYCH GRACZY ?

sposobów jest kilka i nie da się określić który jest najlepszy i każdy powinien zabijać jak chcę no ale mogę dać parę propozycji :

1. Obić Przeciwnika z dalekiej odległości podlecieć Soarem i go dobić z broni na bliski dystans

2. Użyć latania by dostać się się na wysokie miejsce by nikt cię nie zobaczył a ty byś mógł wtedy widzieć wszystkich i zabijać ich po jednym

3. Graj jak chcesz :) To ty powinieneś wiedzieć jak grać i jak zabić ja napisałem ten poradnik byś mógł sam spróbować swoich sił jako mag i zobaczyć że nie jest on taki zły :D

KONIEC :

No więc na koniec chciałbym podziękować za przeczytanie tego poradnika i proszę o wyrażenie swojej opinii na temat tego poradnika :D poradnik był pisany 11.06.2018 roku więc jeśli czytasz go np : dwa miesiące później poradnik może być już nie aktualny :) A pisałem ten poradnik z moich doznań i niektórych informacji znalezionych w internecie sam mam rangę Silver II w realm royale i pnę się po golda i platynę :D

• Aive zmienił(a) tytuł na [Realm Royale] Przedstawienie maga

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Realm Royale] Przedstawienie maga   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...