Skocz do zawartości

Kolejny serwer RPG rekrutuje do zespołu


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do współpracy osoby zainteresowane pomocą lub dołączeniem do administracji serwera RPG. Serwer nie jest dopiero tworzony, lecz jest w końcowym etapie prac. Potrzebuje osób które pomogą ukończyć serwer oraz przede wszystkim zarządzać nim po jego uruchomieniu. Na początek opowiem czym jest Rodarion, jest to serwer roleplay w stylu fantasy z questami, fabułą, dungeonami, profesjami oraz budowaniem miast. Korzystamy z własnego doświadczenia z poprzednich serwerów RPG aby trafić w to czego chcą gracze. Jest to serwer na modach, ale tych którzy mają wątpliwości słysząc mody proszę o podejście do nich w inny sposób. Gdyż na serwerze w tym stylu mody są odpowiednio skomponowane, są po to aby gracze mogli normalnie porozmawiać z npcetami, aby były nowe ciekawe modele, a profesje były bardziej realistyczne. Zmieniają serwer w coś pokroju uboższej wersji gry RPG, co jest trudne do stworzenia bez nich, a przewyższają gry RPG w tym, że wszystko możemy stworzyć na swój własny sposób i możemy dać graczom więcej możliwości, na przykład budowania miasta cegła po cegle. Tworzenie własnego uniwersum w minecrafcie na modach RPG jest na prawdę przyjemne i satysfakcjonujące więc tym bardziej zapraszam do zainteresowania się ogłoszeniem.

Dlaczego Rodarion?

Serwer jest bardzo stabilny, przed rozpoczęciem prac porządnie zabraliśmy się za zbudowanie solidnej sieci, backupów i zabezpieczeń. Mamy też osobę która zawsze czuwa nad tym aby wszystko działało sprawnie, więc nie musimy się martwić o swoją prace. Możliwe jest wynagrodzenie dla pomocników poprzez negocjacje. Jest możliwość wejścia do administracji serwera i realizowania swoich pomysłów. Projekt funkcjonuje już od dłuższego czasu i z waszym wsparciem na pewno powstanie. Planuje bardzo niedługo otworzyć go publicznie dla ochotników na małym regionie startowym który zostanie ukończony i w miarę rozwoju prac zwiększać graczom dostęp do mapy o kolejne regiony. Gracze oczekujący na serwer już zdążyli stworzyć kilka grup, więc będzie to z myślą dla nich.

Jaki jest stan serwera?

To co jest już wykonane na serwerze to mapa, zostały wykonane wszystkie zaplanowane lokacje, pozostaje cały czas możliwość budowania tych mniej zaplanowanych. Został stworzony zarys fabuły, część tekstów, questy i dialogi do większości linii fabularnych. Przeciwnicy, zwierzęta, potwory także w dużym stopniu są przygotowane. Mody oraz pluginy skomponowane i w dużym stopniu skonfigurowane. To co nam głównie zostało to bardzo przyjemne tworzenie zawartości świata fantasy, umieszczanie przeciwników w lokacjach, testowanie ich działania, tworzenie skarbów, linii fabularnych. Ogólnie mówiąc ożywianie i dawanie duszy pięknej mapie. 

Kogo potrzebujemy?

- Najbardziej potrzebujemy ludzi do pisania tekstów fabularnych, mających wysoce rozbudowaną wyobraźnie, którzy pomogą w pisaniu legend, historii, dialogów i których wyobraźnia zacznie kolorować nasze uniwersum.

- Osób umiejących posługiwać się customnpc, dojrzałych, pracowitych, godnych zaufania, znających ortografie i mających wyobraźnie. Do ich obowiązków należałoby wypełnianie lokacji przeciwnikami, tworzenie lub edycja npcetów, pisanie dialogów, tworzenie questów.

- Budowniczych, jak mówiłem zaplanowane lokacje są gotowe więc przydadzą się nie tylko wykonawcy, ale i ludzie z własnymi pomysłami. Którzy będą potrafili zaproponować rozbudowanie obecnej mapy w konkretne obiekty. Umiejętność obsługi world edita i tekstur Conquest bardzo mile widziana.

- Osób które będą kierować rozgrywką, eventami, moderować czat w grze, karty postaci na forum. Wszystko pod kątem RP. Wymagane umiejętności odgrywania postaci i znajomość zasad.

Z otwartymi ramionami powitamy ludzi niebojących się podjąć inicjatywę i mających własne pomysły, propozycje, umiejących planować działania lub zarządzać zespołem. Takich osób potrzebujemy na Administratorów.

Poza tym przyda się mniejsza pomoc w postaci:

- Stworzenia autorskiego launchera.

- Konfiguracji i optymalizacji modpacka.

- Stworzenia grafik, na przykład do forum, strony.

- Ogólnie mówiąc chętnie usłyszymy także inne oferty pomocy.

Proszę o kontakt przez discord http://discord.rodarion.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Kolejny serwer RPG rekrutuje do zespołu   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...