Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie mam problem z rangą Admin Kanału otóż dając uprawnienia b_channel_modify_password , problem polega na tym ze Admin Kanału nie może zmieniać hasła ani opisu i w sumie nic nie może robić na swoim kanale chciałbym dodać że przed aktualizacją TeamSpeak'a nie było tego problemu

Dnia 6/5/2018 o 18:54, Blocker01 napisał:

Witam bardzo serdecznie mam problem z rangą Admin Kanału otóż dając uprawnienia b_channel_modify_password , problem polega na tym ze Admin Kanału nie może zmieniać hasła ani opisu i w sumie nic nie może robić na swoim kanale chciałbym dodać że przed aktualizacją TeamSpeak'a nie było tego problemu

Hey, sprawdz czy użytkownik nie ma innej rangi która blokuje mu permisje, usuń go z DB nadaj range ponownie i sprawdz czy błąd nadal się pokazuje.

Lub 

Stwórz nowy IDF, wejdz na teamspeaka, i nadaj sobie Channel Admina i sprawdz czy działa, otóż nadal wyskoczy błąd chętnie wbije na ts3 i ci pomogę.

//

Naprawiłem błąd, dla tych co nie wiedzieli to użytkownik pomylił się i namieszał w randze: Zarejestrowany/a i nadał złe permisje, było trzeba je usunąć.

1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Chanel Admin   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...