Skocz do zawartości

Aktualizacje Gta V Xbox360 SinglePlayer

Hraklo

Rekomendowane odpowiedzi

siema

gram w gta v na xboxie 360 tryb singleplayer i mam pytanie - czemu nie mam opcji sciagniecia niektorych aktualizacji? na youtube widzialem pelno filmow z nowych aktualizacji dodajacych nowe bronie, auta czy chociazby "latajacy" motor z turbo dopalaczem. mam pytanie czy te dodatki i aktualizacje sa dostwpne tylko na niektorych trybach (np tylko na multi) albo tylko na niektorych platcormach (np tylko pc)? wchodzac w menu pokazuje mi tylko niektore aktualizacje ktore mam poinstalowane i nic nowego mi nie pokazuje, a patrzac na innych graczy (np na yt) to moja wersja wzgledem ich jest bardzo wybrakowana przez co nie moge czerpac z gry takiej satyafakcji.

Ebmy5Hc.png

Rockstar przestał aktualizować grę na xbox 360. Nowe auta motory itp są dostępne tylko na online.

Mobo: Aorus Z390 Pro|Cpu: i7 9700|Ram: Patriot Viper 4 3600MHz 16GB|Gpu: Rx 580 8GB|Psu: Seasonic Focus Plus 650W|Cooler: Noctua NH-U12A|Case: Corsair 220T 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Aktualizacje Gta V Xbox360 SinglePlayer   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...